anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-65AG9 brak Dolby Atmos w Netflix po aktualizacji do android 9

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Sony KD-65AG9 brak Dolby Atmos w Netflix po aktualizacji do android 9

Z końcem stycznia zrobiłem aktualizację do android 9 i doczekałem się w końcu Dolby Atmos na Netflixie.Po dobrym tygodniu nagle przestał się pojawiać Atmos i jest widoczny tylko Dolby Vision.Zrobiłem miękki restart i raz udało mi się przywrócić Atmos.Niestety już od dłuższego czasu restart nie pomaga.Telewizor podpięty kablem do internetu, prędkość 80Mbit/s.Czy ktoś z ekspertów mógł by mi coś doradzić jak przywrócić Dolby Atmos na Netflix.Z góry dziękuję za wskazówki w/w problemie.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @maria1003

Wysłałam zapytanie w tej sprawie do naszego działu wsparcia, damy znać jak tyko się czegoś dowiemy!

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:


Jedyny potwierdzony problem z aplikacją Netflix po aktualizacji jest zanik dźwięku wysyłanego przez złącze HDMI. Wspomniany problem przez użytkownika jeszcze nie był zgłaszany, dlatego na początek klient niech przywróci ustawienia fabryczne telewizor i jeżeli problem nieznikanie niech skontaktuje się z naszą pomocą techniczną w celu przekazania zgłoszenia do inżynierów.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

 Tak myślalem o przywróceniu do fabrycznych i zrobiłem to wczoraj.Atmos wrócił na Netflix.    Temat zamykam,ale dziękuję za odpowiedź.

profile.country.PL.title
Tomcio.
Nowicjusz


@djrychu  napisał(a):

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:


Jedyny potwierdzony problem z aplikacją Netflix po aktualizacji jest zanik dźwięku wysyłanego przez złącze HDMI. 

Witam, ja mam właśnie dokładnie taki problem z dźwiękiem, czyli włączam Netflix i cisza, brak jakiegokolwiek dźwięku. Pomaga jedynie off/on. Jest na to jakaś rada ? TV KD-65AF9