anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD-65XH9005 rozstaw śrub do zawieszenia na ścianie

profile.country.PL.title
wobiern
Poszukiwacz

SONY KD-65XH9005 rozstaw śrub do zawieszenia na ścianie

Witam, ja trochę z nietypowym tematem.

Planuję zmianę TV, aktualnie na ścianie wisi Samsung 65 cali, chcę Sony XH 65 cali, ze zdjęć widać że otwory na śruby są na innym poziomie dlatego założenie nowego TV na ścienia może być problematyczne ponieważ 10 cm pod TV jest szafka i ok 7-8cm nad TV jest szafka wisząca. Potrzebowałbym znać rozstaw otworów w Sony XH aby móc dobrać inny uchwyt naścienny tak abym nie musiał wiercić nowych dziur w ścianie. Uchwyt do TV posiadam najprostszy chyba HAMA ale nie ma możliwości na nim opuścić TV niżej lub wyżej, element mocujący do ściany chcę zostawić, ew. wymienić elementy mocujące do TV. Będę wdzięczny za pomoc :slight_smile:

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lipa007
Użytkownik

Wydaję mi się że 20×20 ale to możesz sprawdzić w jakiejś instrukcji czy specyfikacji w necie

Szymsonek
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

30x30cm zgodnie ze specyfikacją ze strony:

https://www.sony.pl/electronics/telewizory/xh90-series/specifications

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
wobiern
Poszukiwacz

Chodziło mi o coś innego, oba TV są w standardzie 300 x 300, chodzi o to że samsung ma te otwory umieszczone bardzo wysoko, a Sony bardzo nisko, szukam odległości górnej śruby do górnej listwy kończącej tv, raczej muszę wymienić uchwyt naścienny ale że mam tak mało miejsca między szafkami liczy się każdy cm

profile.country.PL.title
djrychu
Expert