anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-70XF8305 Android TV- 2 dyski twarde jednocześnie ???

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
nessip
Poszukiwacz

Sony KD-70XF8305 Android TV- 2 dyski twarde jednocześnie ???

Cześć... mam problem. Mam wpięty na stałe dysk w port usb z nagrywaniem. Ok...działa. Jak podpinam 2-gi pod inny usb...widać, że coś jest podłączone ale nie ma możliwości skorzystać z zawartości (ładny rym?). Jak odepnę ten dysk od nagrywania to od razu pojawia się content tego 2-giego.

Czy to znaczy, że telewizory Sony nie potrafią obsłużyć 2 dysków jednocześnie ? Czy to problem z zasilaniem ? Może aktywny hub usb by pomógł?

Spotkaliście się z tym problemem ? Jakieś pomysły ?

Mam 2 starsze LG 42 i 55" i oba potrafią działać z 2 dyskami bez problemu. Już nie wspomnę o braku timeshift w Sony. Trochę to słabe....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
nessip
Poszukiwacz

Problemem okazał się kiepskiej jakości przewód USB 3.0 używany z 2gim dyskiem. Co prawda w przypadku LG nie było problemu, tu okazało się, że trzeba lepszy kabelek. I śmiga. Jedna z bolączek z tym TV rozwiązana.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Zainstaluj jakiegoś menadżera plików, to Ci pomoże.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Odpowiedź s Supportu Sony:

"TV nie powinien mieć problemów z obsługą drugiego dysku. Czy klient odtwarza zawartość przez domyślne aplikacje (album/muzyka/video), czy zewnętrzna? Jeśli tylko za pomocą domyślnych aplikacji to proszę o weryfikację poprawności działania z aplikacjami zewnętrznymi (przykładowo VLC). Nie mogę zalecić HUB'a USB, ponieważ jest to urządzenie zewnętrzna, więc nie mam możliwości zagwarantowania poprawności współpracy z telewizorem."

profile.country.PL.title
nessip
Poszukiwacz

Problemem okazał się kiepskiej jakości przewód USB 3.0 używany z 2gim dyskiem. Co prawda w przypadku LG nie było problemu, tu okazało się, że trzeba lepszy kabelek. I śmiga. Jedna z bolączek z tym TV rozwiązana.