anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD65XH9005 - czy to dobry wybór do filmów i telewizji cyfrowej? 0 gier

profile.country.PL.title
MateuszMM
Poszukiwacz

SONY KD65XH9005 - czy to dobry wybór do filmów i telewizji cyfrowej? 0 gier

SONY KD65XH9005 - czy to dobry wybór do filmów dobrej jakości, hbo go i telewizji cyfrowej? 0 gier. Proszę o odpowiedź, a może jakiś inny model SONY? Dodam, że nie gram w gry.

Każda opinia na wagę złota.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Nie wiem jak z Twoim rosyjskim ale zapewne większość zrozumiesz. Odpowiedź znajdziesz w okolicach 10 minuty ale lepiej obejrzyj cały film... 

 

profile.country.PL.title
MateuszMM
Poszukiwacz

Udało się zamówić za 4 tys pln, więc nie wiem czy jest alternatywa w podobnej cenie dorównująca temu modelowi - chyba nie, ale mogę się mylić, jeżeli ktoś podpowie inny model to będę bardzo wdzięczny. Z tego co zrozumiałem rusek nie poleca 9005 :slight_smile:

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

To zależy czego oczekujesz ? Jeżeli będziesz siedział z nosem w ekranie i szukał niedoskonałości, to je znajdziesz ale jeżeli jesteś przeciętnym użytkownikiem i wiele nie wymagasz, to możesz być zadowolony. Tylko najpierw poczytaj sąsiednie tematy o problemach użytkowników tego modelu. Niska cena nie bierze się bez powodu...

profile.country.PL.title
MateuszMM
Poszukiwacz

Czy ja wiem czy niska, to była chwilowa promocja, a obecnie 4700-5100 ceny. Tak czytałem, ale mam nadzieje, że aktualizacje rozwiążą i że są to problemy pojedynczych egzemplarzy. Ktoś dodał wpis na innym forum, że zwrócił egzemplarz bo pojawiły się martwe piksele i w nowym egzemplarzu nie ma już żadnych dolegliwości.

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Aktualizacja z pewnością będzie. Sony nie może sobie pozwolić na taką kiepską reklamę jaką teraz robi  ten model... Jak już będziesz miał go w domu to nie spiesz się z aktualizowaniem systemu... I napisz, czy Ci się sprzęt dobrze sprawuje.

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

modele z serii XH90 to nie tylko doskonały wybór dla graczy, ale rówież są to świetne telewizory do kina domowego. Pełne tylne podświetlenie, Triluminos, Acoustic Multi Audio czy wsparcie do Atmosa powodują, że jest to również świetny TV do oglądania filmów i seriali.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
MateuszMM
Poszukiwacz

Dziękuję, a czy posiada aplikacje HBO GO ?

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

XH90 jest to Android TV, więc aplikację HBO Go można pobrać ze sklepu Google Play.