anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[Sony KDL-50W755C] - problem ze ściąganiem ze sklepu Google Play

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Jarek90
Poszukiwacz

[Sony KDL-50W755C] - problem ze ściąganiem ze sklepu Google Play

Cześć,

 

Jestem świeżutkim posiadaczem ww. modelu. Telewizor skonfigurowany (podane konto googla itd.), a system zaktualizowany. Wszystko działa jak należy, jednak kiedy chcę ściagnąć dowolną aplikację ze sklepu Google Play, pojawia się napis "Oczekiwanie na instalację...", i pasek się tak ładuje, ładuje i załadować nie może (taki przemieszczający się "impuls" na pasku ściągania, nie wiem jak to fachowo nazwać :tongue: ). Internet działa dobrze, ponieważ m.in. mogę korzystać z YouTube'a i ściągać aktualizacje systemu.

Czekam na Waszą pomoc koledzy

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbuj zrobić soft reset TV poprzez przytrzymanie dłużej klawisza wyłączania. Jak to nie pomoże proponuję przywrócić TV do ustawień fabrycznych i spróbować jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbuj zrobić soft reset TV poprzez przytrzymanie dłużej klawisza wyłączania. Jak to nie pomoże proponuję przywrócić TV do ustawień fabrycznych i spróbować jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

.....lub zreestaruj lacze internetowe u siebie i operatora. Sprawdz czy byla jakas aktualka tej apk jak tak to odinstaluj ,wylacz tv przez restart i aktualizuj apk google play.

profile.country.PL.title
Jarek90
Poszukiwacz

Zrobiłem z 3 razy soft reset, odłączałem tv od prądu, dokonałem kolejnej aktualizacji i albo kumulacja tych rzeczy, albo któraś z nich w końcu pomogła. Dzięki jeszcze raz za pomoc!