anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-55W755C nie chce się zaktualizować

halamahala
Nowicjusz

SONY KDL-55W755C nie chce się zaktualizować

Hej wszystkim, bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

mam problem z aktualizacją. Kupiłam tv niedawno i jeszcze nie był aktualizowany, bo oczywiście aktualizacja automatyczna przez internet nie wchodzi w grę - wyskakują błędy albo po prostu w ogóle tv nie reaguje (przez sekundę jest okienko aktualizacji, znika i nic nie dzieje się dalej).

Szukałam rozwiązania problemu i próbowałam również ściągnąć plik ze strony SONY (sony_dtv0FA50A09A0A9_00004100_0D430069.pkg), nagrałam na USB i nie chce zaktualizować bez względu na to, do którego wejścia USB wkładam pendrive. Po prostu w momencie włożenia okienko aktualizacji pojawia się na 1-2 sekundy, tv się wyłącza, włącza, pojawiają się kolorowe wariujące kropki, potem zwariowany napis android i telewizor się włącza jakby nigdy nic, jakby żadnego pendrajwa nikt w niego nie wsadzał.

Próbowałam również rozwiązania z tego forum, tzn. nagrałam dwa pliki takie same, w tym jeden o nazwie upgrade_uploader.pkg

I niestety scenariusz się powtarza.

Już mi ręce opadają, może miał ktoś podobne doświadczenia i wie jakim cudem zaktualizować ten irytujący tv? 😞

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Sądząc po numerze który podałaś pobrałaś złe oprogramowanie. Ostatnia wersja to 3.473 (0D91006B). Pobierz jeszcze raz.

halamahala
Nowicjusz

Dziękuję za chęć pomocy, ale ściągnęłam tę wersję i jest to samo, bez zmian. Pojawia się na sekundę okno aktualizacji, tv sie wyłącza, włącza, są fajne kropki, napis android i uruchamia się jakby nigdy nic, bez żadnego aktualizowania. :slight_frown:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Proponuję skontaktować się supportem Sony:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiam