anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KLD 50w756c

adrian0333
Poszukiwacz

Sony KLD 50w756c

Witam zakupiłem nie tak dawno ten telewizor dziś chciałem skonfigurować sieć wifi no i się pojawił problem router to netiaspot , tv nie widzi w ogóle mojego routera inne urządzenia widzą i nie ma z tym problemu a jednak tv nie widzi np od sądsiadów są wyszukane a tego mojego co jest dosłownie po przeciwnej stronie telewizora to go nie widzi . Z czym może być broblem ?

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

podpytamy u kolegów z działu wsparcia klienta i postaramy się odnaleźć źródło problemu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony  

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie

 

naszym zdaniem jest to kwestia aktualizacji. Proszę pobrać ją ze strony sony.pl na usb i dokonać aktualaizacji.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
OlgierdPSP
Poszukiwacz

Witam kolegę.

Może to pomoże...

Sam miałem taki problem - u mnie pomogło ustawienie na "sztywno" kanału pracy routera "Netiaspot" poniżej 10. Miałem poprzednio ustawione wybieranie kanału na "automatyczny" - najczęściej router wybierał kanał np. 13. I telewizor po zresetowaniu "widział " router sąsiadów a nie mój. Tak jak pisałem wcześniej - po wejściu z poziomu administratora w ustawienia Netiaspota i zmieniając kanał pracy np. na 6 , od tego czasu nie miałem problemów, że telewizor "nie widzi" mojego routera. 

Daj znać, czy pomogło.