anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KLD- 55W755C - po przywróceniu ustawień fabrycznych, tv już nie chce się uruchomić.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kechu19
Nowicjusz

Sony KLD- 55W755C - po przywróceniu ustawień fabrycznych, tv już nie chce się uruchomić.

Po uruchomienie opcji przywróć do ustawień fabrycznych z menu systemu android telewizor już się nie uruchomił. Chodzi o model Sony KLD- 55W755C.

Cały czas uruchamia się ponownie (najpierw wyświetla się logo sony, później na kilkanaście sekund pojawia się animowane logo android i tv uruchamia się ponownie). Wcześniej telewizor chodził normalnie, problem pojawił się z logowaniem do google play, dlatego przywróciłem ustawienia fabryczne.

 

Próbowałem już twardego restartu urządzenia (power + volume minus z tyłu + podłączanie do prądu aż do pojawienia się zielonej diody koło logo z przodu) jednak nic to nie pomaga. 

 

Następnie przygotowałem pendrive, sformatowałem go z systemem plików Fat32.

Zgrałem na niego ostatnią aktualizację oprogramowania pobraną ze strony sony, jednak po włożeniu pendrive i uruchomienie tv nie aktualizuje się. Dzieje się to samo czyli uruchamia się ponownie, po wyświetleniu animowanego logo android.  

 

Co z takim przypadku?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Trzeba by jakis rozsadny serwis popytać. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Trzeba by jakis rozsadny serwis popytać. 

profile.country.PL.title
kechu19
Nowicjusz

Znalazłem na allegro serwis który wymienił pamięć eMMC na płycie głównej na nową z zaprogramowanym kluczem RPMB. Teraz już wszystko działa poprawnie.