anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XE9005 na ścianie a kabel zasilajacy

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Sony XE9005 na ścianie a kabel zasilajacy

Powiesiłem wczoraj swój Sony XE9005 na ścianie za pomocą uchwytu. Niestety ten kabel zasilajacy jest strasznie krótki. W dodatku jest ten transformator napieciowy i nie wyglada to za dobrze. Proszę o pomoc jak mogę rozwiązać by kabel był dłuższy i spokojnie wisiał na ścianie aż do gniazdka? 

Boje sie kupować jakieś nieznane kable bo z tego co wiem ten transformator jest niezbędny by tv dobrze dzialal. 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, Tomaszu, zgłosiłam Twoją sprawę do działu wsparcia, a jeśli w międzyczasie chciałbyś się z nimi skontaktować bezpośrednio, podaję namiary:
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jest to zwykły dwużyłowy kabel sieciowy, ten który wychodzi z zasilacza więc raczej nie obawiałbym się jakichkolwiek problemów ze zgodnością. Jeżeli masz wątpliwości być może serwis jest w stanie zamówić dłuższy kabel. 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Znalazłem pewne przejściówki tzn przedłużacze DC  - przykładowy dla wglądu --> https://allegro.pl/oferta/przedluzacz-dc-2-1-5-5-wtyk-gniazdo-2m-7391819314?utm_feed=aa34192d-eee2-4...

 

Do niego własnie dołaczyłm ta koncowke która wkładamy do samego telewizora. Tylko te kable maja jakies wymagania w Amperach. Niby na zasilaczu od Sony pisze że jest 10.xxA . I teraz nie wiem jaki kupic by sie nic nie stało. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tyle support ma do powiedzenia w tym temacie:


Nie posiadamy w swojej ofercie przedłużaczy do zasilaczy telewizorów i nie zajmujemy się także usługami zajmującymi się montowaniem telewizorów na ścianie. W tej kwestii nie jesteśmy w stanie pomóc klientowi.

Wg. mnie przedłużenie kabla nie powinno mieć dużego znaczenia, choć w zależności od długości przedłużenia może pojawić się delikatny spadek napięcia. Oznaczenie 10.xxA jest dziwne . Wrzuć fotkę zasilacza.

 

Pozdrawiam