anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XE9305 tragedia przy oglądaniu sportu.Pomocy !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

Sony XE9305 tragedia przy oglądaniu sportu.Pomocy !

Witam ponownie . Panowie prosze o pomoc poniewarz jestem mega niezadowolony z oglądania Mundialu na tym Tv ponieważ odwzorowanie ruchu jest tragiczne ! Tv kupiłem z myślą o Mundialu a tu taki szok w domu.  Telewizor ustawiłem na tryb sport dedykowany to piłki nożnej i jest super płynnie ale problem tkwi w piłce która po kopnieciu przez zawodnika na ekranie dosłownie znika albo przerywanie leci ,praktycznie jej nie widać na ekranie bo znika przy każdym kopnięciu przez piłkarza . Co z tym zrobić ? Czy to problem z martycą ? probowałem już na każdym z trybów telewizora i na każdym piłka ,mam takie wrażenie że lecąc przycina się na ekranie a zawodnicy nie , czyli normalnie się poruszają . Proszę pomóżcie bo próbowałem już wszystkiego czyli czyściłem pamieć podręczną telewizora pożniej przywróciłem ustawienia fabryczne od nowa go konfigurowałem ale nic to nie dało . Z góry dzieki za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

Koledzy problem rozwiązany. Okazało się że nowy kabel od satelity był uszkodzony na co wpadłem przypadkiem bo siedząc i myśląc co może być nie tak postanowiłem podłączyć drugi sygnałowy i ku mojemu zdziwieniu wszystko wróciło do normy tak jak oczekiwałem. Także temat do zamknięcia a. W przyszłości może to komuś się przydać. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Najlepiej będzie skonsultować się z naszym supportem - być może podobne doswiadczenia z tym modelem były już zgłaszane.

profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

W jaki sposób mam to zrobić i do kogo konkretnie pisać lub dzwońic proszę napisać. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca
profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

Koledzy problem rozwiązany. Okazało się że nowy kabel od satelity był uszkodzony na co wpadłem przypadkiem bo siedząc i myśląc co może być nie tak postanowiłem podłączyć drugi sygnałowy i ku mojemu zdziwieniu wszystko wróciło do normy tak jak oczekiwałem. Także temat do zamknięcia a. W przyszłości może to komuś się przydać. Pozdrawiam.