anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XF9005 a aplikacja Apple TV

profile.country.PL.title
Slaw69
Poszukiwacz

Sony XF9005 a aplikacja Apple TV

Mam jedno pytanko do ludzi od Sony, w specyfikacji appki Apple TV jest , że wymóg to minimum Android 8 (ten model ma Android 9 ) aplikacji nie ma w oficjalnym sklepie można zainstalować AppleTV z po za sklepu, lecz szkopuł taki że przy odtwarzaniu 4K jest pikseloza i rozmyty obraz. Po przełączeniu na jakość SD w appce odtwarza bez problemu. Tylko chyba nie o to, tu chodzi mając TV 65 4K ?? Myślałem , że to wina prędkości neta, lecz czytając na innych forach wiem , że to nie tu problem, a zgodność TV i aplikacji jest problemem. Tak się zastanawiam , że tyle aplikacji streamowych w 4K z HDR działa na tym modelu a tu jest jakiś kłopot z Apple TV. Czy coś wam wiadomo czy ta aplikacja będzie do pobrania na ten model w niedługim czasie , czy może już wiadomo , że nie będzie działać na tym TV i nie będzie działać prawidłowo???

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Z info na stronie Sony wynika, że nie ma i nie będzie oficjalnego wsparcia Apple TV dla XF9005, także raczej Sony tu nie pomoże. Może w internecie ktoś znalazł jakieś rozwiązanie aby to obejść.