anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XF9005 po aktualizacji

profile.country.PL.title
krzysztofjarosinski
Poszukiwacz

Sony XF9005 po aktualizacji

Witam,

 

w grudniu 2019 zakupiłem Sony XF9005 55. W zeszłym tygodniu telewizor poinformował mnie że jest dostępna aktualizacja oprogramowania. I od tamtego czasu zaczęły się problemy które dodam nie występowały wcześniej przed aktualizacją:

- po podłączeniu dysku czy to hdd czy ssd (oba 500 GB) nie wczytuje listy plików. Wcześniej od razu pojawiała się lista i bez problemów odtwarzałem każdy plik. Teraz czekam czasem z 20-30 minut i pojawia się lista lecz nie pełna. Pokaże jeden lub dwa foldery. Tak jest w aplikacji Video i w aplikacji VLC.

- wbudowana aplikacja video teraz nie odtwarza plików w 4K na kodeku x265 - wcześniej wszystko było w jak najlepszym porządku. Każdy plik był odtwarzany.

- mam podłączone AppleTV 4K i po aktualizacji TV gubi sygnał - sam przełączona na inne HDMI

 

Aktualizacja wyrządziła więcej szkód i dobrego.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Może macie podobne objawy.

A twardy reset pomoże wrócić do poprzedniego softu?

 

Tagi (3)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Twardy reset nie przywróci poprzedniej wersji,ale może przywrócić funkcjonalność telewizora.Jeśli to zrobisz to po przywróceniu pomiń logowanie do Google  i wyszukiwanie kanałów.Przejdż do końca i wejdź w ustawienia i wyczyść najpierw pamięć podręczną.Po tym zaloguj się do Google i przejdź cały proces do końca włącznie z wyszukiwaniem kanałów i co tam potrzebujesz.Może to coś da.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
krzysztofjarosinski
Poszukiwacz

Witam,

przywróciłem ustawienia początkowe tym razem pomijając logowanie się do konta Google. Przeszedłem proces do końca wraz z czyszczeniem pamięci podręcznej. Po czym podłączyłem dysk i nadal jest problem z czekaniem aż lista się załaduje sprawdzałem czas około 40 minut. Oczywiście filmy w kodeku x265 poprzez wbudowaną apkę video nie otwierają się. W takim przypadku chyba zgłoszę to jako reklamację.