anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR-55X94J - nowa wersja oprogramowania v6.5770

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Sony XR-55X94J - nowa wersja oprogramowania v6.5770

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania v6.5770. Najważniejsze dla mnie, że poprawili możliwość wgrywania listy programów.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Krupolas
Poszukiwacz

Tak poprawili że teraz nie można obsługiwać dekodera UPC i dodatkowo po wciśnięciu klawisza TV na pilocie nie aktualizuje kanałów - u nie kanały w TV idą od 1 do 12 i wskakuje kanał 81 itd, a gdzie kanały po 12 ??? dodatkowo mój model ma kilka miesięcy a po aktualizacji zawsze po włączeniu po uruchomieniu się i tak restaruje od nowa . Ale tylko raz  :slight_smile:  

profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

Być może raz jeszcze musisz zaprogramować obsługę dekodera UPC przez pilot SONY. 

Nie bardzo rozumiem jak przycisk TV na pilocie ma aktualizować listę kanałów na dekoderze. Przycisk ten ten standardowo uruchamia aplikację Google TV - czyli oglądanie telewizji. 

Jeżeli u ciebie działało inaczej to wniosek, że aktualizacja rozprogramowała pilota do obsługi dekodera UPC.

 

Wracając do softu 5770 - u mnie straciłem możliwość obejrzenia filmów z "Biblioteki" w SONY Bravia Core. Wyświetla się błąd sieci - ot ciekawostka :). Na razie inne problemy się nie pojawiły.

profile.country.PL.title
Krupolas
Poszukiwacz

ręce opadają .......  bo pisałbym o tym problemie gdybym nie próbował wszystkiego co możliwe ?????

A tam przy okazji , trzeba czytać ze zrozumieniem . Czy ja pisałem coś o próbie aktualizacji przez przycisk TV na pilocie ????  I bardzo gratuluję za genialną myśl !! " aktualizacja rozprogramowała pilota do obsługi dekodera UPC " no jakie to genialne  :slight_smile:  masakra .....

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

PO aktualizacji ze 154 kanałów zostało 34 .Brawo SONY .

Ponownie stracę czas i zobaczę efekty ponownego ustawiania TV.

Ciekawe czy wczyta listę kanałów zrobioną na poprzednim sofcie - bo nie wczytywał wcale zmuszając do ponownego skanowania i ustawiania ręcznie.

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

U mnie po aktualizacji, która jak Sony pisze w opisie ma poprawić działanie tv,po każdej aktualizacji jest coś nie tak.Po aktualizacji XR65X90J gdy włączam tv zegar wyświetla godzinę kilka godzin wstecz,przed aktualizacją było ok.

profile.country.PL.title
Niuta75
Poszukiwacz

Witam,

Czy kolega sprawdzał jak się teraz wgrywa lista programów? Jest dobrze, czy dalej "pusto"?

Jurij_22
Nowicjusz

Nie wiem jak z listą kanałów ale w tej wersji zepsuli radiową komunikacje pilota. Działa tylko ta na podczerwień, wolno i nie pewnie. No i odpowiednio żadnych sterowań/wyszukiwań głosowych bo do tego też radio było potrzebne.

profile.country.PL.title
Niuta75
Poszukiwacz

U mnie pilot działa bez zarzutów.