anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Telewizor kd-49xe9005 Problem z grami w tv na pada

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Telewizor kd-49xe9005 Problem z grami w tv na pada

Witam

Mam taki problem i pewnie wielu użytkowiników telewizorów sony z androidem też.

Kupiłem Oryginalny pad dualshock4 od ps4, by móc pograć w gry dostępne w google play na telewizorze, lecz pad firmy sony nie współpracuje w pełni z telewizorem sony, jeśli chodzi o sterowanie w grach w ogóle nie jest dostępne.

Zaufałem Japońskiej  firmie z tradycjami ,  na której coraz bardziej się zawodzę.

Proszę firmę Sony o sprawdzenie i wyeliminowanie problemu i przywrócenie możliwości sterowania wszystkimi grami w google play dostępnymi na telewizorze.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Niestety nie mam pada V1 , ale może ktoś kupił i używa Gamepad bezprzewodowy Logitech F710 ? i może dać znać jak z tym działają gry ?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Kupiłem Pada Logitech F710 Pad działa ze wszystkimi grami Mam i mogę go szczerze polecić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nie wiem czy coś to pomoże ale pady V2 nie działają już z telewizorami ja mam model TV XD czyli poprzednik i pad DS4 działa bez problemu ale w wersji V1 jednak już się boję Androida 7 bo podobno też ma już nie działać nawet w wersji V1 oby to nie była prawda ale jeżeli masz możliwość sprawdzenia wersji V1 na swoim TV to bardzo jestem ciekaw  . Chodzi o to ,że tv Sony nie wspierają już  PlayStationNow https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00125839
https://blog.eu.playstation.com/2017/02/15/playstation-now-service-update/

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Niestety nie mam pada V1 , ale może ktoś kupił i używa Gamepad bezprzewodowy Logitech F710 ? i może dać znać jak z tym działają gry ?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Kupiłem Pada Logitech F710 Pad działa ze wszystkimi grami Mam i mogę go szczerze polecić.