anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony KD49X8309CBAEP kolejne problemy

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

TV Sony KD49X8309CBAEP kolejne problemy

Po ostatniej najnowszej automatycznej aktualizacji oprogramowania podaje link  http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/android-tv-update-v3533-07-nov-4K           wystąpiły problemy z funkcją discover na pilocie tzn. zawiesza się funkcja -nie wyświetla lub nie można przełączyć kanałów i wystąpił problem z subwooferem sony dokupionym w opcji -zdarza  się że go nie włancza automatycznie .  Dodam że przed aktualizacją wszystko działało poprawnie .Czy ktoś może coś doradzić ? Czy ktoś ma ten sam problem ?czy ratuje tylko serwis 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

Rozwiązałem problem z pilotem . Wszystko wskazywało na aktualizacje oprogramowania a przyczyną były wadliwe baterie w pilocie -dziwny splot zdarzeń który zgrał się w jednym czasie .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zrób soft reset poprzez przytrzymanie dłużej klawisza włączania/wyłączania na pilocie w momencie gdy telewizor jest włączony. Jeśli to nie pomoże to zrób powrót do ustawień fabrycznych.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

Nie pomaga żadne restartowanie tv - już próbowałem . Zmiana ustawień na fabryczne nic tu nie pomoże - od początku mam swoje i do czasu ostatniej aktualizacji wszystko działało poprawnie .

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktuj się z supportem Sony, może oni pomogą:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

nie pomogli . Ratuje tylko servis 

Spoiler
 
profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

Rozwiązałem problem z pilotem . Wszystko wskazywało na aktualizacje oprogramowania a przyczyną były wadliwe baterie w pilocie -dziwny splot zdarzeń który zgrał się w jednym czasie .