anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

Moja lista błędów w sofcie:

                Mega mulące poruszanie się w zakładce "ustawienia cyfrowe" nie raz prowadzące do zawieszenia TV na dobre

                Brak możliwości zmiany wyboru satelity podczas wyszukiwania stacji satelitarnych dostępna tylko astra1 19E

Podczas sortowania listy kanałów nie można wybrać ich pozycji poprzez podanie nowego numeru np. chcemy wybrać 2 wyskakuje 2000, 3>3000 etc. nie pomaga wpisanie 0002 czy 002

                Kratkowanie się stacji przez parę sekund podczas przełączania kanałów (siła sygnału 100% jakoś 95%) na zewnętrznym dekoderze wszystko ok

                Po wciśnięciu guide czarny ekran przez chwilkę i brak dźwięku

                Podczas oglądania tv satelitarnej po wciśnięciu "guide" zmienia stacja w tle np. oglądam TVN wciskam guide i w tle wyskakuje TVP Seriale

                Brak możliwości zatrzymania nagrywania guzikiem stop na pilocie (jeszcze parę dni temu działało)

 

Na razie to tyle jak coś znajdę dopiszę jednak zmieniłbym jeszcze jedną rzecz mianowicie może to nie błąd, lecz Tv zagarnia cały dysk, który podłączymy oczywiście jak się odpowiednio pokombinuje można to zmienić jednak uważam, że nie powinno tak być Tv powinien wykorzystywać, co najwyżej jedna partycje na dysku a nie cały jak dla mnie straszne niedopatrzenie ze strony Sony

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

mam nowy błąd kanały mi sie zapętlaja podczas przełącznia 1  2 3 4 5 6 i zamiast 7 znowu 1 2 3 4 5 6  i znow 1 2 3 4 5 6..... jak nie wpisze 7 to dalej nie pójdzie

jackf41
Poszukiwacz

Po aktualizacji softu brak możliwości wyszukania (strojenia) ręcznego kanałów, mozna tylko włączyć wyszukiwanie automatyczne.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

u mnie wyszukiwanie ręczne działa.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
trexstar
Poszukiwacz

Witam

KDL50W805c

Po aktualizacji oprogramowania do wersji:sony_tvupdate_2015_3179_eua_
pogorszyła się stabilność pracy odbiornika.Brak możliwości dodania satelity i strojenia,wyszukiwania

częstotliwości,edycja listy kanałów przez panel "satelita ogólny" jest bardzo powolna i zawiesza TV.
Dziś  tj.29.02,2016 oglądając tvPolonia godz 20.00 na 1/3 powierzchni ekranu pojawił się czarny pas i przepołowił powierzchnię ekranu w poziomie , po przełączeniu na inny kanał powrócił normalny obraz.
Telewizor co jakiś czas przypomina sobie że mam podpięty do niego dysk twardy co sygnalizowane jest przez

diodę na obudowie dysku co jest mocno irytujące szczególnie w środku nocy.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zauważ, że wersja którą używasz nie jest najnowsza.

 

Pozdrawiam

MichalAD
Nowicjusz

Ja mam taki problem  z KDL-43W755C:

 

Po wyłączeniu, po pewnym czasie zapala się białą dolna dioda. Jeśly wtedy spróbuje włączyć TV terewizor włącza się, nie ma dzwięku i nie reaguje na żadne polecenia pilota. Pomaga tylko odłączenie do sieci.

Ktoś ma podobny problem ?

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Tak, tyle, że dioda miga na czerwono a nie biało. 

profile.country.PL.title
trexstar
Poszukiwacz

Witam .

Dziękuję z zwrócenie uwagi .

Pobralem oczywiście zaraz wersję  v.3.317  i uwagi wczesniej opisywane w poprzedniej wersji tj.v.3,179 powtarzają się również i w najnowszej wersji oprogramowania.To takie pierwsze spostrzeżenia po aktualizacji .

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

nowy rok to trzeba kupic nowy telewizor, lada moment skoncza sie aktualizacje do tv z ubieglego roku a kazdy problem bedzie mial odpowiedz ten typ tak ma.

ja skonczylem rozmowy z serwisem gdy zaproponowali mi serwis a zapytani co chca wymienic odpowiedzieli ze nie wiedza ale skoro zglaszam problem to go przyjma (...lol przyjmiemy wymienimy plyte i oddamy mowiac ze ten typ tak ma) 

kdl50w755 najgorszy zakup mojego zycia trzeba bylo brac zwykly tv tylko kilka cali wiekszy nie byloby problemow i rozczarowania

 

glosne krzyczenie ze problemow nie ma nie wystepuja wina uzytkownika i 'innym' dziala dobrze 

a jednak w kazdym changelogu wpisane ze poprawia bledy 

 

ale teraz mamy nowy rok i nowe premiery tv a stare sa stare a kto by sie starociami zajmowal jak nie ma komu zajmowac sie nowymi