anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
hancer3002
Użytkownik

Sam jestem ciekaw ale po tych wszystkich opiniach to strach ten soft dawac !

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

A ja się zastanawiam, czy nie zainstalować tego softu z UK.

Bo niby dlaczego nie?

Zmieni się język na polski i po sprawie.

luki2786
Użytkownik

no ciekawe kiedy sony wypusci dla nas softa

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Tylko w UK modele Sony różnią się chyba płytą główną niż w innych krajach EU i soft (soft ten chyba jest dostosowany pod obsługe YouView) z angielskiej strony chyba nie wgra się do naszych TV (numeracja jest nawet niższa niż u nas), albo może się wgrać, ale TV może już się nie podniesie. Na Holenderskiej stronie Sony jest natomiast wersja v3.323, jak wiadomo aktualizacja przez sieć wersji v3.317 była właśnie wstrzymana przez problemy związane z DVB-C w Holandii i wersja v3.323 naprawia właśnie te problemy, dlatego pewnie w innych krajach EU Sony jej nie udostępnia na stronie, bo w innych krajach w stosunku do v3.317 nie wnosi żadnych zmian, ale mogę powiedzieć, że wersje v3.323 w swoim KDL-50W809C wgrałem i TV chodzi.

mp3janek
Nowicjusz

czy wersja v3.323 chodzi lepeij - warto wgrac, czy czekac na oficjalną aktualizację ?

 
 
 
Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Wgrałem aktualizację 3.317 miałem z telewizorem przez długi czas "cyrk"  nie reagował na pilota ! Trzy dni temu przywróciłem Tv do ustawień fabrycznych i o dziwo wszystkie niedomagania ustapiły, z tym że nie doinstalowałem aplikacji co zwykle robilem. Oby tak dalej, wolę nie ryzykować z aktualizacją "brytyjską"

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Błędy które opisywałem na poprzedniej stronie tego wątku dla wersji v3.317 w wersji v3.323 występują nadal, więc wersja v3.323 rozwiązuje chyba tylko problem lokalny dotyczący DVB-C w Holandii, więc raczej nie ma sensu jej wgrywać i chyba lepiej poczekać aż wyjdzie nowsza aktualizacja z wyższym numerem dla wszystkich krajów EU.

profile.country.PL.title
Robert_Dobosz
Użytkownik

Ja mam KDL-43W809C i aktualizacja nic nie zmieniła w działaniu firmware, albo nie zdążyłem zauważyć, bo telewizor się zaktualizował zaraz po kupnie, natomiast żadna z tych dolegliwości opisanych nie występuje, może dlatego że mam zewnętrzny dekoder UPC Kaon. Jedynie uciążliwe są komunikaty o podłaczeniu dysku USB i jaki powiązać z nim odtwarzacz, ale to mogę przeżyć.

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Prawdopodobnie u pana jest aktualizacja 3.179 odostepnionio ją drugiego lutego, 3.317 była dostepna od siedemnastego lutego, po dwóch dniach była niedostępna z powodu błędów jakie wyszły w Holandii. Można w dalszym ciągu instalować 3.317 jednak trzeba to zrobić samemu, wgrywając przez USB. Obie nie były udane, lepiej poczekać na poprawioną wersję .

profile.country.PL.title
Robert_Dobosz
Użytkownik

Aż sprawdziłem czy na pewno i mam v3.317 - widocznie nie na wszystkich telewizorach z tym oprogramowaniem dzieją się usterki. Tak naprawdę jedyną usterką jaką mogę wymienić jest brak dostępnego widoku wszystkich aplikacji jakie zainstalowałem na ekranie domowym/startowym, ale poradziłem instalując sobie Sideload Launcher. Brak problemów z telewizją to jak sądze kwestia używania zewnętrznego dekodera Kaon.