anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TVP STREAM brak obrazu, dźwięk jest (KD-55SD8505).

bartry
Nowicjusz

TVP STREAM brak obrazu, dźwięk jest (KD-55SD8505).

Witam Państwa.

W aplikacji tvpstream nie mam obrazu natomiast jest dźwięk. Czy mógłbym poprosić o informację czy ktoś posiada taki problem, czy coś u mnie jest nie tak? 

 

MODEL: KD-55SD8505

WERSJA OPROGRAMOWANIA: PKG.381.0167EUB

 

Pozdrawiam.

BT.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@bartry  zrób miękki restart TV przytrzymując przycisk zasilania na pilocie dopóki TV się nie wyłączy

profile.country.PL.title
Kultura.Fizyczna
Poszukiwacz

Mam ten sam problem od momentu aktualizacji do Android 7, wcześniej aplikacja działała poprawnie. Żadne resety nie pomagają. Model KDL 43W809C

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Kultura.Fizyczna  spróbuj odinstalować aplikację poprzez Sklep Play i zainstaluj ponownie

profile.country.PL.title
Kultura.Fizyczna
Poszukiwacz

Próbowałem, niestety nadal nie ma obrazu, tylko dźwięk.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Kultura.Fizyczna  no tak to udzieliłem rady zasugerowałem się aplikacją TVP a rzeczywiście TVP Stream nie ma obrazu jest tylko dźwięk XD93

abok86
Nowicjusz

Witam,

 

chyba wiem na czym polega problem, ale niestety nie wiem jak go rozwiązać. Faktycznie, po którejś aktualizacji telewizory Sony mają problem ze streamowaniem aplikacji. Sam korzystam często z apki Twitch. Tam mam ten sam problem - jest dźwięk, nie ma obrazu. W tamtej apce, podobnie jak w TVP Stream jakość obrazu jest domyślnie ustawiona na Auto. Z tym że mogę ją zmienić na dowolną (1080, 720, 480 itp) i wtedy wszystko śmiga. Tylko przy auto jest problem. TVP Stream nie ma takiej opcji niestety, jest tylko automatyczna jakość zależna od jakości połączenia. Więc albo Sony naprawi ten problem, albo niech TVP da nam możliwość manualnego ustawienia jakości obrazu.

W_Michal
Nowicjusz

Cześć,

 

Telewizor KD-65XE8505 i identyczny problem.....a zaraz Mundial się zaczyna 😕

profile.country.PL.title
lesnier
Poszukiwacz

mam ten sm problem, ale można go rozwiązać w inny sposób. Wystarczy otworzyć aplikację poprzez zewnetrzny odtwarzac np. przez KODI lub ES Eksplorator (obie aplikacje są dostępne w Google play televizora).

Wwczas odtwarza ok.

pozdrawiam

Baldrick_
Poszukiwacz

Witam, 

 

Mam ten sam problem po aktualizacji systemu. Zarówno w aplikacji TVP Streaming jak i w Twitch.

 

Nie można oglądać ani mundialu ani meczy w Dota 2.

 

Czy przygotowują Państwo poprawkę?