anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Update 5.417 dla 2015 i 2016 XD93 ?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Update 5.417 dla 2015 i 2016 XD93 ?

jak w temacie dzisiaj Amerykańce dostali nowe oprogramowanie dla XD93 5.417 mam nadzieję ,że za chwilę trafi na Europę i Polskę.Konkretnych zmian nie widzę jakaś kosmetyka.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Jakie zmiany Twoim zdaniem usprawniłyby system a które zmiany w tym updacie wydają Ci się zbędne? :slight_smile:

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

A co tam nowego będzie czy będzie można wyłączyć tryb hdr przy oglądaniu 4k

 

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

A ja mam takie pytanie, na oficjalnej stronie model 49xf9005 ma aktualizacje v6.5629. U mnie jest v6.5631, tv nie wykrywa nowej, a nie potrafię znaleźć informacji o tej wersji software.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Sony_Poland_Team  według mnie to co mnie boli w moim modelu XD 93 (tuner satelitarny + CP na CI+) na pierwszym miejscu poprawę działania modułów CI+ przecież od włączenia TV do pojawinia się obrazu upływa czasami nawet minuta albo komunikat moduł wyjęty moduł włożony to jest naprawdę do poprawy i druga sprawa koniecznie  możliwość wyłączenia trybu HDR oraz poprawa literówki w menu pamięci przenośne -Wyuwam dysk i na koniec praca pilota i głośność ,TV wykonał czynność a pasek pojawia się za chwilę co też jest denerwujące.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Asiaimacius22  z tego co na pierwszy rzut oka nie ma takiej możliwości trzy punkty zmienione reszta opisu to poprzednie udogodnienia
-wsparcie dla kina domowego
-lepsze wsparcie HDMI
-usprawnienie trybu HDR - może będzie lepiej :slight_smile:

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Dla mnie to wyeliminowanie nagłego pisku w głośnikach po czym obraz jest zatrzymany i tylko ponowne wlaczenie eliminuje to,oraz częstych restartów telewizora, obojętnie z jakiego źródła.Mój TV to Sony KD 65 S8505C z 2015 roku,dorzucił bym jeszcze możliwość wyłączenia HDR.

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Korzyści iudoskonalenia zapewniane przez najnowszą aktualizację
  • Poprawiono zgodność zaplikacją Home Theatre Control (Sterowanie kinem domowym)
  • Poprawiono jakość obrazu przy korzystaniu zwejść HDMI
  • Poprawiono jakość obrazu przy oglądaniu materiałów HDR na pewnych modelach