anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

USB 3.0 HDD REC nie widzi go TV XD93

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

USB 3.0 HDD REC nie widzi go TV XD93

Od pewnego czasu TV przestał mi widzieć trzeci port USB mianowicie ten do nagrywania i tego co było na tym dysku było nagrane.Myślałem ,że to wina dysku bo raz na jakiś czas pojawiał mi się komunikat wykryto dysk HDD.Po wejściu do Nagrań komunikat ,że nie widzi dysku HDD.Do tego po włożeniu jakiegokolwiek nośnika nic się nie dzieje jak w pozostałych gdzie wyskakuje komunikat co chcesz zrobić z tym nośnikiem.Jakieś sugestie miał ktoś podobnie ?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało USB 3.0 HDD REC zachowuje się dziwnie raz coś zadziała 10 x nic się nie dzieje.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@zbygaaj jeśli chodzi o support to przekazali nastepujące informacje:

Na początek zaleciłbym wykonanie tzw. miękkiego resetu telewizora, który polega na przytrzymaniu zielonego przycisku włączającego przez ok. 7 sekund. W sytuacji, gdy reset ten nie przyniesie zamierzonych rezultatów, rekomendowałbym wykonanie czyszczenia pamięci podręcznej. W tym celu należy skorzystać z funkcji Home - Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Dane w pamięci podręcznej - OK. Jeżeli powyższe czynności nie pomogą rozwiązać występującej niedogodności, prosiłbym o sprawdzenie, czy w zakładce "Pamięć i resetowanie", na liście urządzeń znajduje się ten dysk HDD - na tej podstawie będę mógł zalecić dalsze kroki w tej sprawie.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@djrychu  jak pisałem TV został przywrócony do ustawień fabrycznych z czyszczeniem pamięci z cuda wiankami nic to nie daje pendrive widoczny jest w USB 2.0 przełożony do USB 3.0  już nie jest widoczny.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Hej,

 

Support prosi o info czy masz problem z pendrivem czy dyskiem twardym? Możesz też sprawdzić problem na innym dysku lub pendrivie?

 

Pozdrawiam