anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia ekranu.

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Ustawienia ekranu.

Czy ktoś wie dlaczego w ustawieniach ekranu nie mogę nic zmienić? 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zasadniczo fajnie jakbyś napisał jaki masz model TV - nikt na forum nie pomoże Ci bez takiej informacji.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

W sumie racja. Bravia 55xe8599. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Napisz jeszcze z jakiego menu chcesz dokonać zmian i jakie opcje masz zablokowane. Fajnie by było jakbyś wrzucił screen z TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Chodzi mi o ustawienia ekran - >ustawienia ekranu,  wszystkie opcje mam na szaro po próbie wciśnięcie wyskakuje niedostępne dla tego sygnału. Tak mam na każdym hdmi. 20180821_200015.jpg

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@ukpipaa zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Te ustawienia dostępne są w zależności od źródła sygnału (podłączonego urządzenia). Jakie urządzenia klient podłącza? Ja przetestowałem kilka (komputer, blu-ray oraz konsola) i w były dostępne opcje ekranu, jednak nie zawsze wszystkie. Jeśli klient ma podłączony przykładowo dekoder, który wymusza pewne ustawienia to nie ma możliwości ich modyfikacji poprzez telewizor (tylko poprzez menu dekodera).

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Mam podłączone dwa dekodery i konsole Xbox na żadnym sprzęcie nie mam dostępu do tych opcji. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@ukpipaa support prosi w tym przypadku o  o szczegółowe informacje jakie dokładnie dekodery są podłączone (model dekodera oraz typ odbieranej telewizji). Informacje zostaną wykorzystane do przeprowadzenia testów przez dział techniczny.

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

 Hdmi 1 Netia Player (89:CE:0E)

Hdmi 2 Ultrabox 4k ncplus

Hdmi 4 Xbox one

Pod Hdmi 3 mam podpięty soundbar i tam ma dostęp do pełnego menu ustawień. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dalsze informacje od supportu:

Technicy  proszą, by podać szczegóły (najlepiej zdjęcia), których ustawień nie można zmienić.
Ponadto zaznaczają, że może to być normalne, ponieważ niektóre ustawienia można zmienić z poziomu urządzenia zewnętrznego.

Pozdrawiam