anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia WiFi Sony HT-ZF9+KD-55XE9305

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Ustawienia WiFi Sony HT-ZF9+KD-55XE9305

Ze względu na skokowy wzrost głośności przy przełączaniu się na stronę HOME w TV BRAVIA  poradzono mi abym dokonał resetu zestawu HT-ZF9 i wgrał najnowsze oprogramowanie. Co uczyniłem reset był wprawdzie programowy bo sprzętowego według wskazówek nie udało się dokonać. Bez żadnych rezultatów efekt pozostał. ALE podkusiło mnie ustawić zestaw i telewizor na dwóch różnych pasmach pracy TV na 5GHz Zestaw na 2,4 GHz mam dual band WiFi to myślę sobie czemu nie. Efekt..... wyobraźcie sobie TV przestaje być TV - ucegla się nie reaguje na przyciski pilota TV. Co zdumiewające nawet po wyłączeniu zestawu i odłączeniu od TV efekt pozostaje, efekt pozostaje nawet po sprzętowym resecie TV. Jedynym rozwiązaniem możliwym jest powrót do pracy na tym samym paśmie TV na szczęście ustawienia zestawu działają na telewizorze.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z autoryzowanym serwisem? Przeprowadzą tam kompleksową analizę problemu i zaproponują rozwiązanie. Najbliższy serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@brysiu54 skierowałem sprawę do supportu - oto odpowiedź:


Nie zalecamy podłączenia telewizora do pasma 5GHz. Najlepiej telewizory współpracują z pasmem 2,4GHz. W przypadku dalszych problemów po resecie urządzenia, zalecam kontakt z serwisem.

Pozdrawiam