anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Uwagi dotyczące eksploatacji TV 55A75K

profile.country.PL.title
Pjanek
Nowicjusz

Uwagi dotyczące eksploatacji TV 55A75K

1. Brak sygnalizacji stanu czuwania - TV wygląda jak wyłączony z gniazdka sieciowego.
2. Za mały wybór pozycji w menu Ulubione - tylko 4 pozycje.
3. Zła współpraca z modułem CI+ CAM CI-Plus-NEOTION - błędne godziny czasu trwania audycji wyświetlane w menu INFO, dobra godzina w prawym górnym rogu ekranu (lub odwrotnie, w zależności od ustawienia w menu).
4. Mając zaprogramowane kanały TV kablowej, nie można zaprogramować kanałów TV naziemnej.
5. TV "gubi" co jakiś czas niektóre kanały zapisane w menu ULUBIONE.
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A tak z ciekawości zapytam. Na plaster sygnalizacja stanu czuwania? Włączam pilotem i sie uruchamia albo nie.

Jak by mi dioda swieciła w trybie czuwania to by mnie irytowało chyba :slight_smile:

profile.country.PL.title
Pjanek
Nowicjusz

TV, poniżej dwie nagrywarki, tuner, DVD, wzmacniacz - wszystko z sygnalizacją stanu czuwania, oprócz telewizora. Mnie akurat to irytuje. A znajomi pytają po co wyłączam TV z gniazdka. :slight_smile:

W MENU mogę wyłączyć całkowicie diodę, nie będzie sygnalizować nawet używania pilota, ale to Android i jedna opcja więcej by nie zaszkodziła. Kto chce gasi, kto chce włącza.

profile.country.PL.title
mati_luk
Użytkownik

LG tak ma. Miałem tv z serii C (CX i C1). Możesz wyłączyć wedle uznania. Teraz mam A80K i mi akurat nie przeszkadza brak diody czuwania. Już się przyzwyczaiłem i nawet mi się podoba. Fajnie też, że sygnalizacja komend z pilota jest zrobiona białą diodą, a nie czerwoną.