anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W755C - telewizor wariuje po aktualizacji z 2 lutego

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

W755C - telewizor wariuje po aktualizacji z 2 lutego

Witam, jak już opisywałem problem w korespondencji mailowej z supportem, od czasu aktualizacji oprogramowania 2 lutego, mam cyrk a nie telewizor w domu:

- porty USB pracują non stop, po wyłączeniu telewizora przyciskiem Power na pilocie, gaśnie dioda główna, ale wszystkie urządzenia podłączone przez USB nadal są aktywne, nn stop, 24h na dobę,

- telewizor wyłączony pilotem i włączony np. w ciągu 1-2 godzin, wstaje poprawnie, od razu ze stanu czuwania do systemu, ale np. uruchomiony po nocy, rano, ma problem. Do wczoraj włączenie wyglądało tak, że po naciśnięciu POWER na pilocie, telewizr wstawał jak z zimnego startu (a więc logo SONY, robaki, Android i uruchomienie systemu), a od wczoraj po naciśnięciu POWER na pilocie, zaczyna świecić zielona i pomarańczowa dioda, a potem 5x czerwona i tak w kółko, do czasu kiedy ponownie nie nacisnę power - wtedy mam zimny start jak wcześniej.

 

Dodam, że codziennie rano wstając, patrzę jak wszystkie urządzenia z USB nadal działają. Analogiczny problem jest z klawiaturą Bluetooth która nie wyłącza się tak jakby tlewizor cały czas próbował się z nią połączyć.

Na prośbę jednego z pracowników wykonałem restart (Power 5 sec na pilocie) heheh... spoko. no ale nic to nie zmieniło. A dziś kolejny pracownik stweirdził, że dla urządzeń SONY, w tym telewizorów zaleca się aby po aktualizacji, zresetować system (absurdalne i głupie) więc tak zrobiłem. Domyślacie się pewnie że poza utratą ustawień, nic więcej nie zmieniło to w działaniu telewizora.

Więc pytam, co jest grane? Co się dzieje? Jeśli to jest problem aktualizacji, to poproszę o link do poprzedniej wersji systemu. 

I wiecie co, byłem spokojny, myślę sobie ok, poczekam a jak nie to wezwę serwis, ale dziś rano coś pękło we mnie po tym jak otwieram pocztę a tam wiadomość: 

"W nawiązaniu do przesłanej wiadomości, sprawdzilismy opisywane problemy z Pana urządzeniem ponownie i na naszym testowym telewizorze urządzenia te zostały wyłączone po około 30 minutach i nie uruchomiły się do dnia następnego

Jest to prawidłowe działanie telewizora"

a to jest odpowiedź z 12 lutego: "W nawiązaniu do zgłaszanego przez Pana problemu chciałbym poinformować, że nie ma powodów do niepokoju, telewizor działa prawidłowo."

Powiedzcie że sobie jaja ze mnie robicie? Że nie wiem, zakochaliście się i Wam po prostu na chwilę odebrało rozum. Dawno nie czytałem głupszej odpowiedzi i argumentacji. Co mnie interesuje to że u Was działa? Co mi po informacji że prawidłowym zachowaniem telewizora jest zachowanie prawidłowe, skoro mój telewizor nie działa prawidłowo? Jak możecie mi odpisać że nie ma powodów do niepokoju, skoro miesiąc po zakupie już sprzęt się sypie.

Czekam na rozwiązanie problemu. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Sprawę przekazaliśmy do naszego supportu, wrócimy z informacjami kiedy tylko otrzymamy odpowiedź.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.PL.title
amadeoo
Nowicjusz

Po ostatniej aktualizacji po wyłaczeniu TV z pilota po jakimś czasie zapala się sama dioda jak by tv był właczony . Jak się zapali dioda ,nic nie można zrobić pilotem -ani właczyć ani wyłaczyć tylko wyłaczenie zasilania ratuje sytuację Masakra Nie wspomnę że się TV wiesza non stop.  Coś skopali z ta aktualizacja ,jak tak dalej będzie wzywam serwis !!!

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Potwierdzam nad aktywną diodę w modelu KD X85 nie aktualizowanym w lutym. Aż takich głębokich problemów nie mam ale czasem dioda się zapala i czort wie w jakim trybie jest tv. Może łączy się z jakimś skaynetem i chce przejąć sztuczna inteligencja władze nad ludźmi?  🙂