anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wersja v3.925 już jest !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wersja v3.925 już jest !

Kto już zainstalował jakieś wrażenia ? Pani z infolinii miała rację szacun ! :slight_smile: Juz wczoraj próbowałem sprawdzić aktualizację to ciągle wyszukiwało i wiedziałem juz ,że coś na rzeczy.

3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

  • Poprawiono czas reakcji telewizora na sygnały z pilota
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający połączenie się telewizora z punktem dostępowym sieci Wi-Fi w trybie czuwania
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający zamknięcie okna dialogowego z informacją o wyłączeniu z powodu braku aktywności podczas korzystania z przycisków VOL+/-
  • Rozwiązano problem z odtwarzaniem materiałów 4K z serwisu YouTube (w rozdzielczości 2560 x 1440 lub wyższej)
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający wykrycie dysku twardego przez telewizor pozostający w trybie czuwania

    YT - fajnie pilot też czas na N !

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

53 ODPOW. 53
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

  • Poprawiono czas reakcji telewizora na sygnały z pilota
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający połączenie się telewizora z punktem dostępowym sieci Wi-Fi w trybie czuwania
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający zamknięcie okna dialogowego z informacją o wyłączeniu z powodu braku aktywności podczas korzystania z przycisków VOL+/-
  • Rozwiązano problem z odtwarzaniem materiałów 4K z serwisu YouTube (w rozdzielczości 2560 x 1440 lub wyższej)
  • Rozwiązano problem uniemożliwiający wykrycie dysku twardego przez telewizor pozostający w trybie czuwania

    YT - fajnie pilot też czas na N !
profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Czyli dalej bez Androida 7?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@pavel_pl1  Potraktuj to jako podkład pod N :slight_smile:

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

No, to zobaczymy, co poprawili, a co nadal zchrzanione, lub może coś nowego nie będzie funkcjonowało.
W moim XD85 najbardziej wkurza mnie ponowne włączanie tv -  jakby od początku z kolorową animacją, logo android itd.
Tak się dzieje po wyłączeniu tylko pilotem i to prawie za każdym razem.
W tej sprawie kontaktowałem się z serwisem, ale kazali czekać na tą aktualizację.
Ciekwy jestem, czy coś się zmieniło - muszę czekać do wieczora, aż wrócę z pracy.

PS
Czy po takiej aktualizacji robicie jeszcze reset?

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Spoiler
 

Ciekawe czy seria W75x też dostanie aktualizację czy też od razu będzie andek nr 7 kiedyś tam...

profile.country.PL.title
djrychu
Expert
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

bo to specjalny model telewizora ale i tak jego możliwosci skończą się ponoć już na 8K :wink: