anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wrażenia po aktualizacji telewizora do Android TV 7.0

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Wrażenia po aktualizacji telewizora do Android TV 7.0

Od 31.05.17 dostępna będzie aktualizacja systemu Android do wersji 7.0

Dotyczy modeli telewizorów XE80 , XE83 , XE85 , XE90 , XE93 , XE94 , A1, XD70 , XD75 , XD80 , XD83 , ZD9.

Wpisujmy tutaj plusy i minusy nowej aktualizacji.

61 ODPOW. 61
profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

   A co z xd93

     misiek1955

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

to pierwszy rzut ..... mam nadzieję :slight_smile: też mam XD93

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

No i oczywiście XD85 :slight_smile:
Czy ktoś z szanownego grona orientuje się, jak długo tv android są wspierane aktualizacjami od daty wydania?
W przypadku smerfonów Samsung jest to tylko dwa lata i do widzenia 😞

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Mam S5 3 lata cały czas jest wspierany mam Note10.1 4 lata cały czas jest wspierany co do TV w SONY jest to ze 2 lata rzeczywiście nawet najlepsze modele ale mam nadzieję ,że Android 6 się szybko nie zestrzeje a może 7 :slight_smile:

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Ale na S5 już andka 7.0 nie dostaniesz i o to mi chodziło. Mam Note 2 i na 4.4.2 się skończyło.
Wsparcie jest, ale to tylko drobne łatki zabezpieczeń.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Ogólnie masz rację ale Samsung jeszcze po kilku latach coś wrzuca do aktualizacji mam TV to po 4 latach jeszcze firmware jest zmieniany a w TV Sony zapomnij.Chociaż widząc co się dzieje trzeba coś blokować aby sprzedaż szła :slight_smile: bo czym kusić OLEDEM za 25 tysięcy ?

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

 

            Witam

Zastanawiam się po co ten temat. Pisze się o smarefonach,samsungach tylko po co?

Jak w temacie,chodzi o wrażenia po aktualizacji.Jeszcze jej nie ma do pobrania więc

skupmy się puki co na informacjach kiedy będzie można ja pobrać a po zainstalowaniu

dzielmy się wrażeniami

 

    misiek1955

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Z tego co widziałem, to do wymienionych modeli telewizorów można już pobrać nowe oprogramowanie. Czekamy na pierwsze opinie.

profile.country.PL.title
JANEKS_1957
Użytkownik

Właśnie zaktualizowałem swój 49xd8305 ręcznie. Wszystko jak na razie jest w porządku. Działa picture in picture.

Resztę dopiero będę testował.