anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

xd 55xe9005 no DTS / DD HD passthrough

profile.country.PL.title
nico378nico
Użytkownik

xd 55xe9005 no DTS / DD HD passthrough

witam. od niedawna posiadam tv xe90 i jestem bardzo rozczarowany tym ze telewizor nie umie przepuscić sygnału dts hd i dd true hd do amplitunera...w odtwarzaczu zainstalowanym z tym TV "video" sygnał jest przerobiony na DTS zwykłe ale jest dzwięk i to już jest cos za to KODI filmów z jakośćią dzięku DTS hd i dd true hd nie puszcze wcale..prubowałem jużmilion ustawień i i nic.. na moim starym TV z andoid boxem MINIX wszystko smigało jak trzeba a tu android TV i tego nie potrafi 😕 proszęo pomoc

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No teraz jest to rozdzielone jak piszesz dźwięk przestrzenny tylko po wyborze system audio w TV do tego w ustawieniach głośnika jest parę dodatkowych ustawień czy wejście regulowane ,stałe itp.Jak wybierzesz system audio w niczym to nie przeszkadza dla TV a po włączeniu kina masz dodatkowo 5.1.

profile.country.PL.title
XEandi
Poszukiwacz

Właśnie nie wiem po co to jest rozdzielone , czy na wzór innych producentów nie można jak najprościej dawać możliwość używania danej/innej opcji ?. Prosto- włączam TV po pewnym czasie chcę posłuchać przez kino np. w wersji 2.0 lub 5.1 włączam amplituner i dzwięk po optyku jeżeli jest nadawany w DD ; idzie ; na głośniki. Tu jednak muszę ponownie wchodzić w menu tv , lub na stałe włączyć w tv opcję zestaw audio i jak dla mnie nie potrzebne dodatkowe ustawienia.

profile.country.PL.title
nico378nico
Użytkownik

witam. i znowu problem.. tym razem od chwili AKTUALIZACJI (czerwiec) TV XE90 podczas odtwarzania filmów za pomocą załączonej aplikacji "VIDEO " nie "przemienia" DTS HD i DD true HD na zwykłe DTS i DD tylko wcle nie odtwarza dzwięku :(.. przed aktualizacjąbyło lepiej bo jak sie puszczało film ktory jest np w DTS HD to na ampli miałem dzwięk DTS  a teraz nie ma wcale... a KODI i SPMC nie odtwarzajądzwięku WCALE!!!!! nie działa passthrough kompletnie. macie podobne problemy?!!?