anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XD93 kanały z 2 satelit

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

XD93 kanały z 2 satelit

Witam może mi ktoś udzielić informacji na temat programowania TV z 2 satelit czyli Astra i Hot Bird.Posiadam antenę i konweter twin czy mogę zaprogramować oba satelity ? Jeżeli tak to jak to zrobić ? Pzdr

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

W programowaniu satelity wybierasz satelita ogólna, przeszukiwanie zwykle, nastepnie ustawiasz satelity. We własciwościach danego satelity kontrola diseqc ustawiasz dla hotbird A dla astry B. Żeby można było wybrać satelite ustaw rodzaj przeszukiwania na reczny

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Twin oznacza że możesz przykręcić 2 kable antenowe, wiec jeżeli jest to single twin to nie odbierzesz dwóch satelit, musisz mieć monobloka.

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Czołem,

 

Dokup drugiego Twina, uchwyt na zeza i dwa DiseqC.

Będziesz miał lepszy sygnał niż na monoblock. Trochę więcej zabawy ze strojeniem. Ale jak padnie jeden Twin, to masz przynajmniej masz ciągle jedną satelitę. Jak monoblock - to nic.

Przy takiej konfiguracji możesz oglądać i nagrywać w tle jak podłączysz drugi kabel do TV.

Mam taki sam TV, 65 cali.

 

Powodzenia

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

sory może źle sprecyzowałem to jest monoblok z jednym wyjściem antenowym.Napisz proszę co w ustawieniach wpisaćindeks.jpg

profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

W programowaniu satelity wybierasz satelita ogólna, przeszukiwanie zwykle, nastepnie ustawiasz satelity. We własciwościach danego satelity kontrola diseqc ustawiasz dla hotbird A dla astry B. Żeby można było wybrać satelite ustaw rodzaj przeszukiwania na reczny

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ok poszło śliczne dzięki ! ! ! ! :slight_smile:

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Jakbyś miał dwa wyjścia z monoblocka to mógłbyś podłączyć pod dwa wejścia do XD93 :wink:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

wiesz co mam tylko jeden kabel położony pozostałość po satelicie ale wszystko hula jak chciałem :slight_smile: dzięki za pomoc 4k też śmiga z Astry i HB.

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Będę testował stacker/destacker po jednym kablu. Można przesłać dwa niezależne sygnały po jednym kablu. Trochę drogie cacko, ale ścian nie chcę kuć.