anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XD93 po raz drugi skończył żywot

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

XD93 po raz drugi skończył żywot

Jak w temacie drugi raz (w ciągu niecałych 2 lata) nie mogę włączyć telewizora po sprawdzeniu wszelkich zasilań jak poprzednio kilkanaście miesięcy temu telewizor nie daje się włączyć wczoraj wyłączony dzisiaj martwy.Pytam Sony pomimo akcji serwisowej dla tego modelu jaka jest jej skuteczność wymiany tego modułu zasilania jeżeli miałem już mieć wstawiony nowy moduł jedyna różnica to taka działał kilka miesięcy dłużej niż ten fabryczny.Nie potrzebuję złomu za grube tysiące w domu ! Co to jest ?! Szanujmy się ! Gwarancja producenta kończy się za 8 dni mam wykupioną dodatkową w sklepie na 5 lat ale jak pisałem wyżej nie potrzebuję kupy złomu z ciężko zarobione pieniądze ! ! !

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Przykro nam, że sprzęt nie spełnił Twoich oczekiwań. 

Jedyne, co możemy zasugerować to kontakt ze wsparciem technicznym, które przedstawi możliwe drogi rozwiązania tej sprawy --> ścieżkę reklamacji produktu. 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Sony_Poland_Team  ciężko powiedzieć aby spełniał kogokolwiek oczekiwania zepsuty telewizor jestem tak wkurzony bo dla mnie niepojęte jest aby telewizor w ciągu 2 lat robił takie numery nie wspomnę o perypetiach programowych po drodze ehhh.