anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XD93 problem z połączeniem WiFi

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

XD93 problem z połączeniem WiFi

Zawsze korzystałem z połączenia z siecią za pomocą kabla i z połączeniem nie było żadnego problemu. W końcu postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw sieci WiFi.

 

Mój router to ICU-ODU od Cyfrowego Polsatu. Łączę się z tym urządzeniem po WiFi za pomocą laptopa, dwóch smartfonów i tableta. W żadnym z tych urządzeń nie mam najmniejszego problemu z połączeniem z siecią po WiFi

 

Router mam ustawiony następująco:

 

Sieć 2.4GHz

  1. SSID Sony_2.4
  2. Szerokość pasma 20/40MHz
  3. Tryb zabezpieczania WPA2-PSK
  4. Częstotliwość AUTO (Kabał1)
  5. Standard WiFi B/G/N

 

Sieć 5GHz

  1. SSID Sony_5
  2. Szerokość pasma 20/40/80MHz
  3. Tryb zabezpieczania WPA2-PSK
  4. Częstotliwość AUTO (kanał36)
  5. Standard WiFi Auto N/AC

 

Telewizor znajduje dwie sieci WiFi

  1. Sony_2.4 (WPA/WPA2 PSK)
  2. Sony_5 (WPA/SPA2 PSK)

 

Gdy wybieram którąkolwiek sieć to telewizor prosi o hasło. Gdy wpiszę hasło i klikam Ok na pilocie to telewizor wyświetla informację: "Łączę z siecią Sony_5..." i po kilku minutach wyświetla informację "Nie udało się znaleźć sieci Sony_5". Gdy próbuję połączyć się z siecią Sony_2.4 to dostaję informację identyczą tylko że nazwa sieci jest inna.

 

Co robię nie tak? Czy konieczna będzie wizyta serwisu czy poradzę sobue sam?

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Też mam ten model ale ta przypadłośc nie dotyczyła tylko tego modelu w poprzedniej aktualizacji pisali ,że zostało to poprawione jak widać nie (chyba ,że nie masz najnowszej aktualizacji).Też z tym walczyłem dałem sobie spokój podłączyłem się po kablu.Jednak po wpisaniu hasła zrestartuj TV powinien się podłączyć pomimo komunikatu o nie podłączeniu się.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Nie wiem czy mam najnowsze aktualizacje

Wersja 6.0.1

Kompilacja SVP4KDTV15_EU-user 6.0.1 MMB29V.S31 3.865 release-keys

 

Jest coś nowszego, czy mam najnowszy firmware?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jest nowsze 3.885 ale to już w tym co masz miało być poprawione.Aktualizację można pobrać ze strony https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xd9305

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

odłącz kabel sieciowy (inernetowy) od TV i połacz się przez wi-fi