anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XD93 skończył żywot ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

XD93 skończył żywot ?

wczoraj wyłączyłem TV wieczorem dzisiaj już się nie włącza przynajmniej domownicy tak mówią wyjechałem w Polskę będę we czwartek w domu ale nie wygląda to obiecująco.TV nie reaguje na pilota ani na przyciski boczne pozbawiony zasilania też nie odżył.Na wnioski przyjdzie czas zobaczymy może miał ktoś coś podobnego ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Telewizor po serwisie wrócił dzisiaj i nawet działa :slight_smile: Wymieniony moduł zasilania DPS cokolwiek to znaczy :tongue: mam nadzieję ,że to by było na tyle z awaryjnością.Czarny scenariusz wyżej się nie sprawdził ufff i dobrze !

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami znajdującymi się na stronie http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/110879/kw/nie%20w%C5%82%C4%85cza... oraz sprawdzenie sugerowanych połaczeń.

Czekamy na informacje

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Miałem coś podobnego dwa ,może trzy razy. U mnie w W755C pomogło wyjęcie i ponowne włożenie baterii w pilocie.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

zobaczymy dopiero w czwartek bedę w domu pilot chyba odpada bo było próbowane drugim i nic trochę załamka ale liczę ,że żona nie sprawdziła wszystkiego

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Kurcze może klątwa 6.... Poproś żonę by przy braku napięcia wyciągnęła wszystkie wpiete urządzenia. Może oprócz pena na pamięć wewnętrzna. I włączyła tak do prądu.

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

wszystko było drugi pilot,zasilanie zabrane bez pamięci itd czwartek pojutrze (prawie jutro za 5 minut :slight_smile: ) zobaczymy co sam zwojuję ale jak się nie uruchomi to cisnienie mi wzrośnie.Liczę tylko ,że zasilanie sie wysunęło albo z zasilacza albo wtyk w TV ale dziwna sparawa jak pisałem TV nirmalnie wyłaczyłem wieczorem po południu juz nie ożył.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No tak cała ta instrukcja odłączania wszystkiego od TV ze strony od Was pomogła tyle co umarłemu kadzidło.Telewizor nie działa nie reaguje na nic (3 piloty).Jednak nachodzi mnie taka myśl co za geniusz wymyślił aby nie było żadnej diody na standby gdyby była jakakolwiek wiedziałbym czy pilot choć działa bo jednak ledzik coś by sugerował tak ciemny ekran ciemy led.Nie chcę nic pisać do wyjaśnienia sprawy ale jak dla mnie to jakaś porażka za 13 tys zł ! ! ! 7 miesięcy od zakupu !

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Masakra. Jak chcesz sprawdzić pilot IR to można włączyć kamerę np w smartphonie i wycelowac w obiektyw diodą IR.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Prosimy skontaktować się z Autoryzowanym Serwisem Sony.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Dokładnie pierwsze co to tak zrobiłem z pilotem ale jak pisałem użyłem w sumie 3 pilotów .Nie mając żadnej diody nawet nie wiesz czy telewizor jest zasilony czy nie bo może kabel się rozłączył od zasilania rozbierasz wszystko aby to sprawdzić TV ma założone maskownice musisz to wszystko porozbierać to dopiero masakra bo mądra głowa sobie wymysliła ,że TV będzie niewiadomo jaki czy w stanie czuwania czy odłaczony wogóle od sieci.