anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XD93 skończył żywot ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

XD93 skończył żywot ?

wczoraj wyłączyłem TV wieczorem dzisiaj już się nie włącza przynajmniej domownicy tak mówią wyjechałem w Polskę będę we czwartek w domu ale nie wygląda to obiecująco.TV nie reaguje na pilota ani na przyciski boczne pozbawiony zasilania też nie odżył.Na wnioski przyjdzie czas zobaczymy może miał ktoś coś podobnego ?

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

SERWIS - zgłoszone, przypuszczalnie - płyta główna do wymiany - skutkiem zainstalowania Androida 6 ? Bomba ! Położyć tyle TV BRAWO WY !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Telewizor po serwisie wrócił dzisiaj i nawet działa :slight_smile: Wymieniony moduł zasilania DPS cokolwiek to znaczy :tongue: mam nadzieję ,że to by było na tyle z awaryjnością.Czarny scenariusz wyżej się nie sprawdził ufff i dobrze !

profile.country.PL.title
Kaszubisko
Poszukiwacz

Witam

To jakaś nie dorobiona seria ,mój już popsuł się 2 razy w niespełna roku od daty zakupu 

pan z serwisu sprowadzał cześć 3 tygodnie ,jakiś moduł zasilacza wewnętrznego drugi raz naprawa trwała szybciej około tygodnia ,polecono mi wykupić rozszerzenie firmowej gwarancji w Sony center co tez uczyniłem bo czuje ze to nie koniec atrakcji z tym „modelem”a mistrzostwa tuż tuż ,proszę poczytać na forach zagranicznych opini  które sa bardziej obiektywne ,moja negatywna opina na temat tego modelu na stronie Sony była dwukrotnie odrzucona przez administratora,żenua