anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XE90 - pionowe jasne pasy przy dynamicznym ruchu...

profile.country.PL.title
Ljonel
Poszukiwacz

XE90 - pionowe jasne pasy przy dynamicznym ruchu...

Witam wszystkich.

 

Na moim XE90 przy dynamicznym ruchu (lewo-prawo) widać jasne pionowe pasy (sczególnie przy oglądaniu piłki nożnej)

Widać je także przy statycznym obrazie na jasnych tłach np. szarym.

Jest to wada ? I czy gwarancja to obejmuje ?

Proszę o pomoc.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

Dział Obsługi Klienta skontaktuje się by rozwiązać problem.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
Ljonel
Poszukiwacz

Ok, ale być może szybciej pozbędę się tego TV.

Z ciekawości - jakie jest stanowisko Sony na temat Vertical Bandingu i naprawy gwarancyjnej w celu usunięcia tej wady ?

 

profile.country.PL.title
Ljonel
Poszukiwacz

Ponawiam - ktoś coś ?

profile.country.PL.title
Ljonel
Poszukiwacz

Raz jeszcze ponawiam...

profile.country.PL.title
rkurtyka
Poszukiwacz

Mam tak samo. I nie wiem czy reklamować.

Denerwują mnie rozjaśnione krawędzie ekranu, zwłaszcza w czase ruchu obrazu na boki.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@rkurtyka przeprowadź aktualizację oraz przywrócenie ustawień fabrycznych na TV, celem wykluczenia usterki oprogramowania. Jeżeli problem nadal będzie występował skontaktuj się z infolinią wraz z przesłaniem zdjęć ekranu.

W przypadku zapytania skorzystaj z formularza ze strony http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
rkurtyka
Poszukiwacz

Dziękuję za podpowiedź. Po resecie Tv mam wrażenie, że obraz jest lepszy, jednak jasne krawędzie (zwłaszcza - co dziwne - na jasnym tle ) są, ale to zdaje się jakiś banding i tak ma być. Chyba, że się myle.