anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xe9005 - Kalibracja i tryb obrazu dla Telewizji satelitarnej

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Xe9005 - Kalibracja i tryb obrazu dla Telewizji satelitarnej

Mam pytanie jaki wybrać najlepiej tryb dla telewizji satelitarnej ?( Właściwie nigdy tego nie ustawiałem bo rzadko co oglądałem TV naziemną. A od paru dni mam satelitę z Cyfrowym Polsatem i wiadomo chciałbym to ładnie ustawić dla mojego telewizora Sony Xe9005. Czyżby najlepszym wyborem był tryb standardowy? Jeśli tak to czy ktoś widział kalibracje pod telewizje dla tych telewizorów? Wszędzie przeszukałem to jedynie serwisy typu avforum itp kalibrują dla trybu gry i kino pro ;(

 

Jeszcze mam jedno pytanie kino pro a kino domowe - czym się różnią te dwa tryby obrazu?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Nasz ekspert TV zawsze powtarza, że każdy tryb obrazu został stworzony i opisany w taki sposób, by łatwo było wybrać go dla konkretnego zastosowania (rodzaju oglądanego materiału). Np. tryb gra będzie odpowiedni gdy grasz na konsoli, tryb sport - gdy oglądasz sport. Dla telewizji satelitarnej tryb standardowy będzie najodpowiedniejszy.

 

Różnica między trybem kino pro a kinem domowym jest taka, że kino pro jest trybem nieco ciemniejszym i dedykowanm materiałom i warunkom oglądania zblizonym do tych kinowych, tj. wygaszone oświetlenie w pomieszczeniu. Kino domowe zaleca się gdy materiał oglądasz w dzień.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Oki dziękuje za pomoc.