anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XF9005 aktualizacja do Android TV 9

profile.country.PL.title
Treborha
Poszukiwacz

XF9005 aktualizacja do Android TV 9

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
miszczu77
Użytkownik

Zanim to do nas zawita minie kilka miesięcy. Do tej pory nie wyszła aktualizacja do android 8 dla ATV1 gdzie w Stanach jest od czerwca.

profile.country.PL.title
piotrw678
Poszukiwacz

Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby ten model otrzymał Android 9. Bardziej obstawiałbym na Android 8 w skórce 9. Nie wiem jaką magię musieliby zrobić w Sony, żeby MediaTek MT5891 działał na Androidzie 9 ale cóż... dajmy im szansę :slight_smile:

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Co tam seria XF z 2018, tam jest przede wszystkim model XE z 2017!!!!

profile.country.PL.title
Treborha
Poszukiwacz

Także obstawiam, że będzie to skórka Android 9 na wersję 8.

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

Android 9 na xf9005 65 cali śmiga jak szalony.

Jedyny błąd jaki zauważyłem to na pauzie w Netflix obraz robi się czarno-biały(DV) ale nie wiem jak inni ja na pauzie filmów nie oglądam. Do tej pory na każdym źródle jakoś tam delikatnie obraz przestawiłem bo różne rzeczy mi się nie podobały ,po aktualizacji do Androida 9 na każdym źródle, obraz ustawiony do domyślnych jest rewelacja. Nowa generacja konsol od X, gry wyglądają obłędnie, auto HDR w starszych grach rewelacja

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Co do błędów to widzę jeszcze kilka, które mam u siebie.

1. Na CDA nie mogę przesunąć filmu na pasku postępu, tylko mozolne przewijanie strzałkami.

2. Firmowy odtwarzacz często nie widzi podpiętej pamięci do gniazda USB.

3. Nie mogę usunąć zabezpieczenia, które zrobiłem na niektórych nagraniach na HDD, żeby ich przypadkiem nie skasować.

4. Nowych nagrań nie widać z poziomu wejścia w EPG .

5. W uśpieniu tv co kilkanaście minut wzbudza twarde dyski wpięte w gniazda USB i doprowadza do nerwicy domowników, szczególnie w nocy...

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

Ja z tych twoich funkcji które ci nie chodzą używam tylko odtwarzacza multimedialnego i u mnie chodzi dobrze

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Napisz co masz jako nośnik danych, w jakim formacie sformatowany, jak dużo plików, itd... U mnie raz odtwarzacz widzi pliki na pendrivie i wtedy wszystko jest ok. A innym razem widzi pendrive ale nic na nim, chociaż inne aplikacje w tym samym czasie spokojnie go odczytują korzystając z hardware telewizora np. Nova Video Player...

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

A nie wiem co to za dysk,jakiś 2,5 cala w obudowie 3.0.
Wszystkie filmy w formacie MKV albo MP4, oczywiście 4K i wszystkie inne
udziwnienia.
Jak podłączam dysk do telewizora to chwilę muszę odczekać i wszystko widzi
wszystko odczytuje