anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55x90L - pytania nagrywanie i dwa tunery

profile.country.PL.title
WANnieLAN
Nowicjusz

XR-55x90L - pytania nagrywanie i dwa tunery

Witam,

Właśnie zakupiłem telewizor XR-55x90L i mam kilka pytań do użytkowników.

Pierwsze to nagrywanie, działa to jest ok, niestety brak TIMESHIFT i pauzowania to nigdzie nie jest opisane w "instrukcji”, że takiej funkcji ten telewizor nie posiada i teraz zastanowiłbym się nad zakupem go, ponieważ mój 13 letni LG taką funkcje posiada wbudowaną. Jest jakiś sposób a uruchomienie timehift czy tylko nagrywanie programu i odrazu odtworzenie go celem zatrzymania oglądania.

Kolejne pytanie, telewizor posiada dwa tunery. Mam podłączoną kablówkę i włożony moduł CI+ z karą dostępu, kanały są dekodowane, czasami coś zamuli i musi dłużej pokręcić kółeczkiem żeby odblokowało kanał. Problemy zaczynają się jak uruchomi się nagrywanie. W kablówce jest pakiet cyfrowy niekodowany 62 kanały, gdzie nie potrzeba karty dostępu i pakiety kodowane. Bez znaczenia, czy nagrywam kanał kodowany, czy z pakietu niekodowanego to mogę oglądać nagrywany kanał i mogę oglądać kanały z niekodowanego pakietu, natomiast jak zmienię na kanał kodowany, (który normalnie, jeżeli nic się nie nagrywa mogę oglądać)  to pojawia się w prawym dolnym rogu ekranu informacja "Wybrany kanał jest kodowany lub nie można go odkodować", na niektórych kanałach „Brak wizji". Są jakieś dodatkowe ustawienia w telewizorze dotyczące modułu CI+ i wyboru wbudowanych tunerów.

Przy takim działaniu tych tunerów to jest mało funkcjonalne posiadanie tv z dwoma tunerami jak nie można z nich w pełni korzystać.

0 ODPOWIEDZI 0