anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

To już pewnie wina sygnału/dostawcy ja też teraz po przejściu na dekoder też czasami mi zakrzaczy, a przecież to nie wina tv bo sygnał dekoduje i z czytuje z carty CI dekoder... 

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Dzięki.

 

I to jest ta dobra wersja naprawcza z lutego, która działała prawidłowo, tak?

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Tak dobra.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Tak, 5660 jest najlepszym softem dla modułu cam 

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

U mnie po roku bez błędów na PKG6.5660 "pikselioza" wróciła i od dwóch dni jest coraz gorzej. Co kilka minut zacina się obraz i czasami dźwięk tak jak to było do lutego zeszłego roku.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

I co nadal swiruje na 5660? Ja już się pogodziłem i mam dekoder... 

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

U mnie po aktualizacji do 5660 jest ok. Mam wrażenie, że wszystko wygląda ładniej, kolory są lepsze i wyraźniejsze. Lepiej chodzą aplikacje z filmami. Na starym oprogramowaniu po wymianie płyty filmy słabo się ładowały i miałem kaszkę na ciemnych miejscach. Jeżeli chodzi o krzaczenie to sporadycznie coś się zatnie, ale na prawdę rzadko i raczej tego nie zauważam.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

To, że czasami coś zakrzaczy to już nie wina samego tv tylko karty cam i sygnału... Ja po przejściu na dekoder zewnętrzny z kartą cam też miewam czasami na ekranie zakrzaczenie czy zacinanie a w tym przypadku tv jest tylko odbiornikiem więc raka uroda sygnału czytanego z karty cam... 

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Te zacinanie nie jest jednostkowe powtarza się coraz częściej ( początkowo było co ok godz. a teraz jest juz mniej niż 10 minut ). To nie jest wina sygnału,  na innym TV jest OK

profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

JacekSz nie sądzę aby, wszyscy piszący, że soft 5660 jest OK uważali, że jest bez błędów i będzie taki na zawsze. 

Jest tylko najlepszy do obsługi kart CI+  z tych wszystkich dotychczasowych.

Sprawdź co się ostatnio zaktualizowało z aplikacji. Jeżeli nic to myślę, że wszystkich używających tego soft wcześniej czy później to samo czeka. Oby u mnie jak najpóźniej.