anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Z całym szacunkiem dla pani Modeator, ale po co powielać setki razy ten sam cytat? 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Nasi inżynierzy pracują także nad nową, naprawczą aktualizacją”

Gdyby wasi inżynierzy faktycznie pracowali nad tym , to już kilkanaście razy napisali by od nowa cały sterownik, droga Pani. Proszę sprawdzić na postach daty , od kiedy ludzie czekają na update. A tym czasem widziałem że znowu wyszła aktualizacja chyba 6.7240 i z uporem maniaka piszecie że zawiera rozwiązanie wcześniejszych problemów w tym także pikselizacje i powrót z uśpienia z innymi parametrami jasności . Dramat . To już nie jest kompromitacja czy wpadka , to jest jawne lecenie w ch…

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

… i dodam tylko że wprowadzanie w błąd konsumentów nieprawdziwymi informacjami to sprawa dla UOKiK i jeśli jest tu ktoś kto ma czas na to powinien zgłosić . 

profile.country.PL.title
Vanrobertos
Użytkownik

We wrześniu 2022 również mi napisano, że trwają prace nad aktualizacją, minęło 9 miesięcy, a jej nadal nie ma... Bez komentarza. 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Uokik nic z tym nie zrobi... Z uwagi na to, że praktycznie moduł cam jest chyba tylko w Europie i to nie we wszystkich krajach taki gigant ma wyrąbane, a i też jest gro ludzi nie korzystających z tego modułu... 

profile.country.PL.title
Ania2030
Użytkownik

To już jest taka masakra. Pikseloze u mnie naprawiła poprzednia aktualizacja wszystko działało pięknie. Skończyła się gwarancja jesienią. Na wiosnę nowa aktualizacja i znowu problem z tym dziadostwem 😞 teraz już zero pomocy  ich strony bo skończyła się gwarancja. Nawet nie chcą mi odpisać czy pracują nad nową aktualizacją. Nagle stałam się niewidzialnym klientem dla nich. 

profile.country.PL.title
tommyfp
Użytkownik

Ja niecały rok remu kupiłem bliźniaczy model 65x90j. Problem nie występował do teraz kiedy to pod koniec czerwca 2023 wgrałem najnowszy soft 6.7240. W tym momencie zaczęły się problemy z przycinaniem telewizji kablowej (moduł ci+ od vectry). Trwa to do teraz czyli już około miesiąc. Czy u kogoś pojawił się podobny problem ale po najnowszym updacie ?

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Cały czas są z tym problemy ja temat olałem i mam dekoder zewnętrzny... 

profile.country.PL.title
Ania2030
Użytkownik

Nikt nic z tym nie zrobi sony ma wywalone na ten problem. Takie są moje wnioski. Nigdy już nie kupię tv tej firmy i każdego przestrzegam. Co więcej jak jestem w sklepie i jak komuś wciskają ten syf to obcym ludziom mówię, żeby nie dali się zrobić tak jak ja. 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

To że nie działa moduł cam notabene tylko stosowany w krajach UE nie znaczy że tv jest syfem. W tej cenie lepszego tv z tą jakością obrazu i wykonaniem u konkurencji ciężko szukać...