anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

779 ODPOW. 779
profile.country.PL.title
Vanrobertos
Użytkownik

Zgłosiłem pikseloze w ramach rękojmi, dziś odstawili TV, wymienili płytę główną i problem rozwiązany 

profile.country.PL.title
Pieron27
Użytkownik

A jaką masz teraz wersje oprogramowania?

profile.country.PL.title
Vanrobertos
Użytkownik

PKG.6.4048.0498EUA

profile.country.PL.title
mycha1961
Poszukiwacz

już po robocie, płyta wymieniona, piksele jak ręką odjął 😀😀, wreszcie można normalnie oglądać, na płycie był soft 30...ileś tam ( wypowiedź fachowca ), wgrali z pena wersje PKG6.4048 tą przedostatnią.

profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

Mycha: skoro wgrali przedostatnią, to pewnie zablokowali możliwość aktualizacji do ostatniej (tej felernej?)? Mówili coś, aby nie aktualizować jak pojawi się nowa?

profile.country.PL.title
grzechj_23
Poszukiwacz

Mam pytanie czy po wymianie płyty zmienił się wam numer seryjny telewizora?

profile.country.PL.title
Vanrobertos
Użytkownik

u mnie nr seryjny się nie zmienił

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

U mnie się nie zmienił, ale serwisant po wymianie wchodził w tryb serwisowy i wpisał potrzebne dane.

profile.country.PL.title
grzechj_23
Poszukiwacz

A czy ci z was, którzy są już po wymianie płyty mogą powiedzieć, że problem został w 100% rozwiązany czy jednak wciąż zdarzają cię przycinki? U mnie 100% szczęścia nie ma mimo wymiany...

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Mój XH9096 po dłuższej obserwacji na niektórych kanałach potrafi na chwilkę pokazać mozaikę. Na początku, miesiąc temu nie zauważałem takich przycinek byłem wręcz zachwycony obrazem, ale to może było wrażenie po wcześniejszym oglądaniu nieznośnej pikselozy. Tak prawdę mówiąc to co raz bardziej przekonuję się do dekoderów bo i w starszym Sony na którym nigdy nie było takich problemów na niektórych kanałach potrafi pokselować dość mocno. Coś te Sony przestały sobie radzić z modułem Cam.