anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Innym problem to reset/zanik dzwieku z soundbara z natywnych aplikacji z tv.  Na nvidia shield tego nie mam. Ogladam coś i w pewnym momencie dzwiek jest odcinany i wraca po 3 sekundach. MACIE TAK?

profile.country.PL.title
Cooper69
Poszukiwacz

Dokładnie tak

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Wczoraj dokładnie po roku od wymiany płyty i nie aktualizowanym oprogramowaniu układowym zaczęły pojawiać się tzw. makrobloki (pikselizacja obrazu) z modułem CAM. Gwarancja skończona a nowego oprogramowania, które by naprawiło problem brak.

profile.country.PL.title
Karolpoltek
Poszukiwacz

To dalej problem z pixelozą nie jest rozwiązany?? Ja mam kartę z UPC teraz jest taka pixeloza że nie da się wogle oglądać!! Mam do was pytanie czy wgranie jakiegoś starszego softu naprawi ten problem? Bo kiedyś nie miałem tego problemu zaczęło się to od wakacyjnej aktualizacji

profile.country.PL.title
Karolpoltek
Poszukiwacz

Tak w moim przypadku wyglądają skoki narciarskie to jest komedia wielka firma Sony i taki syf bark słów!!!

1000041612.jpg

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

To jest Android , I tak samo jak na smartfonie czy tablecie , każdy ma zablokowany bootloader , więc nawet jakbyś miał plik z obrazem starszego systemu to nikuta nie zainstalujesz. Jedynie wymiana płyty głównej , co też jest rozwiązaniem na rok góra dwa i pikseloza wraca . Niestety jedyne trwałe rozwiązanie to dekoder zewnętrzny . Sony olało problem ciepłym moczem i moim zdaniem nigdy tego nie naprawią .  

profile.country.PL.title
Karolpoltek
Poszukiwacz

Nie no ręce opadają!!! Jak można sprzedawać sprzęt gdzie nie działa podstawowa funkcja telewizora do oglądania TV !!! Ja nie kupiłem Tabletu 65 cali tylko telewizor!!! Może powinniśmy zebrać się razem i wystosować jakieś pismo do Sony. Nigdy więcej nie kupię już ich sprzętu co za syf !!! Omijajcie SONY szerokim łukiem!!!

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Stary popaczaj jaki gigantyczny wątek , chyba największy na forum , dramat trwa już kilka lat i nie tylko w Polsce . Było dzwonione nawet do Sony eu czy tam ue . Tylko obiecanki macanki że update naprawi i jak widać czarna kuppa z robalami . Jeśli masz UPC to zainstaluj sobie aplikację UPC go i masz tv , ale ma wadę nie można oglądać kilku programów np, canal plus i jeszcze jakieś ale nie pamiętam  

profile.country.PL.title
Karolpoltek
Poszukiwacz

Dzięki kolego wiem że jest aplikacja UPC. Ale niestety brak TVN brak Polsatu i jeszcze innych kanałów!! Tylko nie w tym jest problem tylko Sony to chyba firma krzak ze nie potrafi albo nie chce rozwiązać problemu sprzedawanych telewizorów czuję się oszukany!!! SZOK NIGDY WIĘCEJ SONY!!!

profile.country.PL.title
Cooper69
Poszukiwacz

Po wyjęciu modułu UPC CI Polsat i TVN są normalnie dostępne. Nie mam tylko TVN24, który oglądam w aplikacji UPC Go.

Canal+ i resztę oglądam poprzez dedykowane aplikacje.