anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-65X90K + HTG700

profile.country.PL.title
Lemaar
Poszukiwacz

XR-65X90K + HTG700

Witam wszystkich, 

od kilku dni użytkuję taki zestaw i albo czegoś jeszcze nie ogarniam, albo ten typ tak ma.

Wszystko działało pięknie i bezproblemowo, do czasu gdy zacząłem testować przycisk asystenta Google (przycisk oznaczony mikrofonem) na pilocie. System wyszukuje mi np. film z YouTube i zaczynają się schody. Film odtwarza się bez dźwięku (dźwięk nie jest słyszalny przez sundbar'a). Jak wyłączę sundbara, dźwięk słychać w TV.

Jeżeli uruchomię sundbara i włączę TV lub Netflixa, HBO, wszystko jest OK. Włączę ponownie Youtube i zero dźwięku. Podobnie na innych aplikacjach typu WP, Brawia Core itd. Wszystkie te aplikacje z wyłączonym sundbarem działają poprawnie, słychać dźwięk przez TV.

Zresetowałem sundbara, zresetowałem ustawienia dźwięku w TV. Nic nie pomaga. Nadal na sundbarze niektóre aplikacje działają bez dźwięku.

Co robić? Macie jakieś pomysły?

 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Lemaar,
zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z użytkowników forum, podaję namiary na Sony Support, gdzie można zasięgnąć porady w kwestiach technicznych: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
albo formularz online:
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Lemaar
Poszukiwacz

Dzięki. Wysłałem pytanie do supportu.

Wcześniej, jeszcze zrobiłem upgrade softu w sunfbarze do najnowszego. Nic nie pomogło.

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No to tak na dzień dobry TV do ustawień fabrycznych (nie sam dźwięk)

Żeby wyeliminować krok po kroku podepnij G700 optykiem i sprawdź czy jest dźwięk z kazdej aplikacji.

 

profile.country.PL.title
Lemaar
Poszukiwacz

Pomogło. 

Dodatkowo aktualizacja HTG700 do najnowszego software.

Dzięki.

tabazagt
Nowicjusz

Mam taki sam zestaw, nie ma żadnego problemu. Może warto włączyć rozszerzenie  HDMI w ustawieniach TV? Wiem że jest problem z HDR przy korzystaniu z gniazda wejściowego soundbar.

Format Sygnału HDMI. Należy wybrać „Ulepszony format” dla gniazda HDMI3,  mam jeszcze ustawione Dolby+