anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR55X90J karta CI canal+

profile.country.PL.title
Daniel_49XH8585
Poszukiwacz

XR55X90J karta CI canal+

Po włożeniu karty do gniazda telewizor traci sygnał satelitarny , bez włożonej karty napis program kodowany po włożeniu karty chwilę kręci się kółeczko na ekranie po czym napis brak sygnału sprawdź ustawienia anteny. Dodam że moduł włożony do innego tv Sony działa prawidłowo , telewizor resetowany do ustawień fabryczny brak poprawy, w konfiguracji telewizora kanały znajduje prawidłowo, bez włożonego modułu działa TVP info z modułem brak sygnału sat ? Co jest przyczyną że karta CI blokuje sygnał sat ??

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ja bym próbował z inna kartą, bo cos mu ewidentnie nie podchodzi. Pytać u operatora o inny model na moje oko

profile.country.PL.title
Daniel_49XH8585
Poszukiwacz

Tak myślałem ale Modul CI w innym Sony działa prawidłowo, taka dziwna sytuacja, podczas przeszukiwania satelity sygnał jest, a po wybraniu zakończ i naciśnięciu przycisku tv na pilocie znika, włączam TVP info , brak sygnału , wyciągam moduł CI sygnał wraca i jest obraz ?? Zamówię płytę główną z czytnikiem CI wymienię i dam znać , niewiem czy każda z oznaczeniem Sony 1-010-115-11 będzie działać z tą matrycą ??