anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR83A90J - zawieszanie się TV

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

XR83A90J - zawieszanie się TV

Ciąg dalszy tematu zawieszania się systemu GoogleTV.
Po wielu próbach napraw: 2 razy płyta główna wymieniona, moduł wifi i zasilacze serwis chciałby dokonać weryfikacji tego co piszę, wysyłam w filmach w warunkach serwisowych. Nie będzie innego wyjścia tylko będę zmuszony do wydania telewizora.
Po różnych próbach ustalenia co jest przyczyną zatrzymywania systemu okazuje się, że intensywniej obciążając TV wyszukując materiał odbiornik zawiesi się po 11 minutach poszukiwania, zmieniania materiałów nawet gdy został ponownie uruchomiony system GoogleTV.
Załączam link do filmu, zatrzymanie następuje w 11 minucie, takie badziewie i chłam produkuje firma SONY, seria Master A90J. Do odbiornika nie jest podłączone żadne urządzenie USB, brak karty Ci+, amplituner Marantz był wyłączony, internet po WIFI 5GHz, w Netflix zmierzona prędkość 220Mb/s

https://photos.app.goo.gl/tM1fcMZ7vPSyzS2n6

Aplikacja BraviaCore, którą SONY wyprodukował i promuje i jest tylko dedykowana dla telewizorów SONY. Choć zatrzymanie systemu następuję na każdej aplikacji.
W ciągu 30 minut klikając, szukając film zawiesiłem 2 razy telewizor, czy tak powinien działać system GoogleTV w telewizorze klasy Premium?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Dawidos70
Użytkownik

Witam,

Mam to samo. Model TV to XR50X90SAEP. Zawiesza się po intensywnym użytkowaniu. Nawet tylko przełączając kanały potrafi się po upływie około 20 godzin spowolnić swe działanie a potem to już na nic nie reaguje tylko konieczny jest twardy reset. Zauważyłem też że po czasie oglądania telewizji naziemnej DVB-T uruchamia się "kółeczko" oczekiwania a następnie przełączenie tv na inny kanał jest niemożliwe, po niedługiej chwili ponownie go przełączam a tv z telewizji naziemnej przechodzi na tryb satelitarny i już od tego czasu tak zwana TV Hybrydowa (HBBTV) jest tyko dostępna w systemie DVB-T a na DVB-S już jej niema. Jeszcze tego nie zgłaszałem (jest jeszcze rok na gwarancji)  do serwisu bo widzę że niema sensu, wymienią pół telewizora a problem zostanie. Widać z tego że Sony totalnie olało Klienta i zrobiło produkt na chwilę i bez dalszych perspektyw na postępujące oprogramowanie. Dla przykładu PHILIPS którego nabyłem około miesiąc temu ma już Android 12 i jeszcze ani razu nie złapał zadyszki ani zawieszki. SONY ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO JEST TO EWIDENTNIE SOPANE OPROGRAMOWANIE!!!!