anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

you tube na 49XE9005

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

you tube na 49XE9005

Wznawiam temat, zapytanie.

Proszę użytkowników tego modelu telewizora, o opinie : czy u was działają  filmy 4k ,HDR z you tube w nowej wersji aplikacji. Płynnie, bez zacięć?

27 ODPOW. 27
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

connection speed 38582 Kbps

Network Activity  1472

Buffer Health 10.59 s

Dropped Frames 1/3563

Dane po minucie odtwarzania

 

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Czy możesz potwierdzić, że nie ma "falowania" czasu bufora i zgubionych klatek i pomimo wszystko 4k ci klatkuje?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Jak ?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Mam pytanie , byłem w sobotę w sklepie i sprawdziłem ten model telewizora na starym nieaktualizowanym sofcie wszystko idzie bez zacięć idealnie.Dlaczego ?

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Równie dobrze mogę zadać pytanie, czemu u mnie (i zapewne większości innych tv) wszystko działa? :tongue: Falowanie bufora sprawdzisz przyglądając się "Buffer Health" - powinna być tam w miarę stała liczba zbuforowanych sekund (np. 15). Jeśli wartość będzie ci oscylować (spadać, zwiększać) w zakresie kilku(nastu) sekund, oznacza to mniejsze lub większe problemy z netem. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
  Tylko powiedz mi dlaczego? W sobotę byłem w sklepie sprawdziłem ten model tv na starym sofcie i na kiepskim necie, wszystko chodzi bez najdrobniejszych zacięć ?
 
I dlaczego Sony usuneło ze strony ten soft najnowszy  do tego  modelu tv  ?
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego marcinor masz rację,musieli coś namieszać:

UWAGA:
Ta aktualizacja oprogramowania zostanie udostępniona z opóźnieniem. Przepraszamy za wynikające z tego niedogodności.Pracujemy nad przygotowaniem tej aktualizacji i jej udostępnieniem tak szybko, jak będzie to możliwe. (Dodano 8-6-2018)

Kosecki
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

No i od 8.06 Nadal nie ma nowego softu, a dziś juz 16.06