anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmiana domyślnej aplikacji dla przycisku Google Play na pilocie TV Sony

profile.country.PL.title
adam.redlarski
Poszukiwacz

Zmiana domyślnej aplikacji dla przycisku Google Play na pilocie TV Sony

 Czy istnieje jakaś możliwość zmiany domyślnej aplikacji  dla przycisku Google Play na inną aplikacje np YouTube. 

Wyczytałem, że Netfix spokojnie mogę zamienić inną, ale z tym Google Play mam problem.

Z góry dziękuję za pomoc.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Jeśli w specyfikacji pilota nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie, to sugerowalibyśmy jeszcze skontaktować się z naszym wsparciem technicznym. Oni są magikami w takich sprawach i znają nasz sprzęt na wylot.

 

Kontakt:

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Faktycznie przydałaby się możliwość przypisania przycisku Google Play na pilocie! Sony może to wdrożyć w aktualizacji.. Bo chyba jest to możliwe prawda? Wtedy przypisałbym również do YT.. Bo sklep google rzadko co się używa.  

profile.country.PL.title
ar3kkow
Poszukiwacz

A  nie byłoby prościej i przyjemniej gdyby wsparcie okazało szacunek dla klientów którzy mają ten sam problemi magicy podaliby rozwiązanie problemu.

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@adam.redlarski  napisał(a):

 

Wyczytałem, że Netfix spokojnie mogę zamienić inną, ale z tym Google Play mam problem.

Z góry dziękuję za pomoc.


Cześć!

 

Działania przycisku Google Play, ani Netflix nie zmienisz ponieważ piloty nie są programowalne. Owszem, TV mógłby interpretować odpowiednio sygnał z pilota, ale producent nie przewidział takich opcji i znając życie, nie ma szans na zmianę tego stanu rzeczy.

 

To, o czym wspominasz, czyli przypisanie jakiejś funkcji do Przycisku Netflix, było wykonywane za pomocą zewnętrznej aplikacji (App Starter for Netflix Button), a nie było częścią opcji dostarczanych użytkownikom przez producenta.

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
Kozka91
Poszukiwacz

Znalazłem rozwiązanie w postaci aplikacji Button Mapper ze sklepu Google Play. W opcji przyciski niestandardowe można spersonalizować każdy klawisz, nawet 3 krotnie - przez jedno kliknięcie, podwójne i przytrzymanie 😀 Można przypisywać aplikacje, komendy itd. Nie trzeba wykupywać wersji pro, aby to działało 😉