anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmiana kolejności kanałów w TV kd-43x73k

profile.country.PL.title
jjkiller
Poszukiwacz

Zmiana kolejności kanałów w TV kd-43x73k

Witam serdecznie.

Mam ten TV od roku, i potwornie żałuję tego zakupu. W tym TV nie można ani ustawić przypomnienia o programie, ani edytować listy kanałów, czyli rzeczy, które są dostępne w najtańszych TV na rynku. Gdybym wiedział że to taki badziew, to nie dał bym się namówić sprzedawcy na ten TV, no ale cóż, kupiłem, i trzeba sobie jakoś radzić.

O ile z tym przypominaniem, już jakoś się przyzwyczaiłem, o tyle brak możliwości zmiany kolejności kanałów to jest dramat. Ostatnio słyszałem od znajomego, że podobno edytować kanałów nie da się jak tv jest ustawiony na kraj Polska, ale w jakimś innym kraju (np. Francja) kanały można przesuwać. Czy ktoś posiada wiedzę, w jakim ustawieniu kraju, w tym TV można edytować listę kanałów?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

A jak tam jakość obrazu? Nic nie piszesz o najważniejszym aspekcie telewizora. Zmiana kolejności programów? Naprawdę nie da się edytować? 

profile.country.PL.title
dardok
Poszukiwacz

Da się edytować -- dodaj wszystkie do ulubionych i tam możesz dowolnie edytować kolejność

profile.country.PL.title
jjkiller
Poszukiwacz

Obraz jest ok, ale reszta tego tv jest do dupy. Ostatnio doszło to, że np. oglądam na tv film z komputera, i nagle film przerywa, okazuje się że tv nie widzi kompa, choć widzą go inne tv, np. córki LG, i muszę wyjąć przewód zasilający z tv, żeby się uruchomił ponownie, bo wyłączenie i włączenie nie daje efektu.

Edycji kolejności kanałów nie ma, funkcja jest, ale jest nieaktywna. Nie ma też przypominania o programach, które chcę obejrzeć.

profile.country.PL.title
jjkiller
Poszukiwacz

@dardokale jak dodam wszystkie do ulubionych, to potem żeby zmieniać kanały, będę musiał wchodzić w ulubione i dopiero tam zmieniać kanały, a nie bezpośrednio z pilota (góra/dół) tak jak teraz. W innych, nawet najtańszych modelach jest możliwość samemu ustawić sobie kolejność, a w tym jest to niemożliwe.