anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmiana nazwy pliku po nagraniu programu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
JERZY_BTZ
Poszukiwacz

Zmiana nazwy pliku po nagraniu programu

Proponuję, aby w telewizorach z Androidem i możliwością nagrywania audycji, wprowadzić możliwość edycji tytułu programu po jego nagraniu. Zapewne byłaby to niewielka zmiana w systemie Android a ułatwiała by poruszanie się w nagranych plikach. Często się pojawia bowiem taka sytuacja, że pomimo prawidłowego zaprogramowania nagrania, ze względu na przykład na zmianę w programie, przesunięcie w czasie nadania audycji, itp. nagrana audycja zapisuje się pod niewłaściwym tytułem. A zatem - mam taki apel do szanownej firmy Sony. Pozdrawiam.

Tagi (2)
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@JERZY_BTZ  przekzałem Twoje uwagi do supportu, który zapewne przekaże je do odpowiedniego działu.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@JERZY_BTZ  support pisze:

Dziękujemy za otrzymane, cenne sugestie, zostały one przekazane do odpowiedniego działu. Jednocześnie nie posiadamy informacji na temat udoskonaleń, które będą wprowadzane wraz z aktualizacjami oprogramowania, w związku z czym nie możemy zagwarantować pojawienia się określonej funkcjonalności w przyszłości.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@JERZY_BTZ  przekzałem Twoje uwagi do supportu, który zapewne przekaże je do odpowiedniego działu.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@JERZY_BTZ  support pisze:

Dziękujemy za otrzymane, cenne sugestie, zostały one przekazane do odpowiedniego działu. Jednocześnie nie posiadamy informacji na temat udoskonaleń, które będą wprowadzane wraz z aktualizacjami oprogramowania, w związku z czym nie możemy zagwarantować pojawienia się określonej funkcjonalności w przyszłości.

Pozdrawiam