anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zniknęły rekomendacje

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Zniknęły rekomendacje

Kilka dni temu w naszym 756c zniknęły rekomendacje. Pojawiła sie tylko informacja o aktualnym braku rekomendacji. Sęk w tym, że programy z rekomendacji są dostępne w Ustawieniach - Aplikacje tylko ich nie wyświetla.

No a poza tym ten efekt pojawił się tylko u nas podczas kiedy na 756c piętro wyżej (ta sama antena, sieć) skonfigurowanym tak samo wszystko jest OK.

Co się mogło stać i jak przywrócić wyświetlanie rekomendacji poza przywracaniem ustawień fabrycznych? :wink:

Nie wykluczam że syn bawił się ustawieniami (nie przyznaje się) ale jak osiągnął ten efekt?

 

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego spróbuj tego:home-ustawienia-ekran główny-wiersz rekomendacji i tu sobie wybierasz,tak przynajmniej jest u mnie.

Kosecki
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź ale niestety... znam to ustawienie. W obydwóch telewizorach mamy tam ustawione i włączone te same programy. Jedyna róznica jest taka że jeden telewizor faktycznie je wyświetla na ekranie a drugi nie...

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Jeszcze można zrobić soft reset,sprawdzić internet(połączyć jeszcze raz) z takich mniej inwazyjnych.

Kosecki
profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Zawiesiła się prawdopodobnie aplikacja odpowiedzialna za rekomendacje - po prostu zrestartuj TV (np. poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku zasilania w pilocie).

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Niestety. Zrobiłem to już dawno temu ale nic się nie zmieniło. 
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Potwierdzam-też u mnie to nie działa...dziwna sprawa

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Znajdź aplikacje " RecommendationService" i zobacz, czy przypadkowo nie jest zatrzymana. W razie czego uruchom ponownie.

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

sprawdziłem jak pisałeś-niestety to nie to-aplikacja jest uruchomiona, a rekomendacji nie ma dalej

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Odzyskałem :slight_smile:

w RecommendationService wyczyściłem dane i pamięc podręczną, wyłączyłem i włączyłem powiadomienia w tej aplikacji a następnie wyłączyłem i włączyłem tv.