anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zużycie prądu przez tv KD-55AG8

profile.country.PL.title
firstman7
Poszukiwacz

Zużycie prądu przez tv KD-55AG8

Witam 

Tak jak w temacie niepokoi mnie zużycie prądu przez tv KD-55AG8 w trakcie czówania, a dokładniej za duże zużycie prądu. W instrukcji jest napisane 0,5 wat. A ja posiadam inteligętne gniazdko z pomiarem które pokazuje zużycie prądu 0 wat. a po pewnym czasie 24 wat i tak na zmianę, czy to normalne. Nie badałem tego dokładnie ale przez dobę się nazbiera. Może ma ktoś radę co z tym zrobić?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Temat zużycia prądu był już poruszany na forum.

https://community.sony.pl/t5/android-tv/55xf9005-zuzycie-pradu-dane/m-p/3681126

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
firstman7
Poszukiwacz

I nikt tak konkretnie się nie wypowiedział ze strony Sony, jak dla mnie temat nierozwiązany 

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Sony milczy, to może ja coś powiem od siebie... Przede wszystkim trzeba odłączać przed wyłączeniem tv zewnętrzną, niezarejstrowaną w odbiorniku pamięć. Dysk do nagrywania o ile jest zarejestrowany może zostać. Dwa, to trzeba znaleźć w ustawieniach opcję ładowania EPG przez internet w trybie czuwania i ją wyłączyć. Po takich zabiegach odbiornik po wyłączeniu pilotem zacznie szybciej przechodzić w uśpienie z zużyciem energii w okolicach zera. Od czasu do czasu zużycie się zwiększa do około 25 watt ale tylko na kilka minut i ponownie spada.