anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

a 300

zielonka-1961
Nowicjusz

a 300

Jak wgrać sterowniki do aparatu

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Należy pobrać sterowniki ze strony Sony.pl, podłączyć aparat kablem USB do komputera i uruchomić aktualizację.

profile.country.PL.title
KasiaKat
Poszukiwacz

Pytanie niedotyczące tematu ale o a300 :slight_smile: dopiero zaczynam swoją przygodę z takimi aparatami i posiadam oto ten model. Zdjęcia na zewnątrz przy świetle dziennym są po prostu wyśmienite ale te w środku w pomieszczeniach przy nienajlepszym świetle już maksra. Praktycznie wszystkie wychodzą rozmazane co robić? 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, masz bardzo stary aparat (miałem go i w zasadzie na nim nauczyłem się robić zdjęcia) z matrycą ccd, która przy wyższych czułościach niestety zbyt dobrze sobie nie radzi, w kwestii robienia zdjęć w pomieszczeniach jedyne co mogę doradzić, to zakup zewnętrznej lampy błyskowej, a jeśli nie chcesz błyskać, to jedyna rada jaką mam to zmiana aparatu na nowszy.

profile.country.PL.title
KasiaKat
Poszukiwacz

A co myślisz o bezlusterkowcu Sony nex5 lub nex6? Radzą sobie lepiej ? Będzie to duża zmiana czy nie? Dopeiro zaczynam fotografie z takimi aparatami wiec staram sobie mniej więcej dopasować jakiś konkretny cel